Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan kedvenc énekesnőtök/...

Van olyan kedvenc énekesnőtök/énekesetek, akik nem olyan népszerűek (főleg itt Magyarországon nem), de azt szeretnétek, ha többen megismernék őket?

Figyelt kérdés
Nekem például Sinead Burgess, Jesse Lee, Rhea Francani, Caitlyn Shadbolt, Melanie Dyer, Janella Salvador, Maja Salvador, Yeng Constantino, Morissette Amon, Danielle Bradbery, Madeline Merlo, Kelsea Ballerini, Shea Fisher, Julia Brennan, Cassandra Michaels, a Maddie & Tae, vagy éppen a Gloriana együttes tagjai.
2017. szept. 7. 06:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Damon Albarn neve nem hiszem hogy sokat mond bárkinek pedig két elég ismert zenekar, a Gorillaz és a Blur kapcsolódik a nevéhez. Aztán a '90-es években nagy sztár volt még Zack de la Rocha is, a RATM frontembere, ma szerintem senki sem ismeri. A Hollywood Undead egy viszonylag ismert zenekar, Daniel Murillo hangja valami csodálatos benne, Lovettet is tehetségesnek tartom.

Nekem ők a kedvenceim. Kíváncsi vagyok hallott-e bárki róluk.

2017. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!