Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek is feltűnt hogy egyre...

Nektek is feltűnt hogy egyre rosszabb a Cartoon Network és a Boomerang?

Figyelt kérdés

A többi gyerekcsatorna még normálisabb(minimax, Disney channel, megamax, Nickelodeon stb..)

De ez a kettő csak romlik es romlik.. Az összes klasszikus rajzfilmet levették a Boomerangról pedig ez egy klasszikus rajzfilmcsatorna volt ,most Meg ovodás müsorok mennek rajta.Itt irnak rola:

[link]


A cartoon network is rengeteg rajzfilmét törölte az elmúlt hónapokban:

[link]

[link]

2010 körül nagyon szerettem a cartoon networkot rengeteg rajzfilmet adtak, nagyon változatos volt, filmeket is adtak akkor pl. Kém a családban stb.. A Boomerang akkor igazi retró rams film vs a torn a volt. Most, jelenleg 2018-ban a cartoon network es a boomerang is egy f*s..



2018. márc. 12. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a kevés rajzfilm Amit adnak a cartoon networkon azok szörnyűek. :@
2018. márc. 12. 16:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Boomerangot sosem néztem. De a CN tényleg gáz(ahogy a Disney is,kivéve a Miraculous) régen sokkal jobb rajzfilmek voltak. Most már az egyre betegebb kategóriájú meséket adják le.

Jelenleg a Ninjago az egyedüli amit nézek. Régen legalább 10 mesét szerettem.(Batman,Ben 10,Totál Dráma,Bakugan,stb.)

2018. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Inkább örülj neki hogy ezeket a csatornákat még a mai napig is tudod nézni. Sajnos sok remek gyerekcsatornát már akkor töröltek amikor még az akkori generació gyerek volt.


Amúgy meg a Cartoon network mêg most is egy jó csatorna.

2018. júl. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig nagyon jó meséket adnak a Cartoon networkon. Par regi mese uj részt is kapott pl: Pindurpandurok, Scooby do. Amit most szeretek az a Medvetesök, a Ninjago, Gumball. De tenyleg keves mese megy rajta. Amikor en kicsi voltam mar akkor is szűntek meg mesék pl 2003-ba a Dexter Laboratóriuma, de lett helyette mas es folyamatosan cseréltek. Jo lenne, ha ezket ujra musrra tuzbek vagy itt vagy máshol.
2018. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!