Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki a legszebb a...

Szerintetek ki a legszebb a Riverdale-ből?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
A fekete hajú, jó seggű ribi.
2018. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát több fekete hajú is van, a jó segg meg a ribiség meg relatív :D
2018. márc. 13. 21:08
 3/16 A kérdező kommentje:
De asszem tudom kire gondolsz.
2018. márc. 13. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Hermione Lodge
2018. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

cherlynek a haja ami nagyon tetszik ahogy tonynak is

veronica meg alapbol nagyon szép bár az elején nagyon furának tartottam a szemöldökét de már megszoktam :)

bettynel idegesít a felkötött haja

2018. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Veronica egyáltalán nem olyan szép..ilyen fura az arca és a szemöldöke.. egyáltalán nem csúnya attól messze van de Betty sokkal szebb és tetszik hogy fel van kötve a haja. Jól áll neki..meg alapból is Veronica karaktere túl erőltetett ez a menő vagyok laza kiscsaj ki ha én nem fazonú😂😂Bettyben tetszik hogy van egy sötét oldala sokkal izgalmasabb karakterré teszi ez őt. Cheryl is szép😍A haja meg aztaa😂 És te kérdező! Szerinted ki a legszebb? 😂❤️
2018. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni, szerintem mindhárom fő szereplő nagyon szép.

Szerintem Veronica is, engem a szemöldöke se zavar, a stílusa meg nagyon tetszik.

Bettynek is nagyon szép arca van, bár szerintem is sokkal jobban néz ki amikor leengedi a haját.

Cherylnek én is a haját elfogadnám, meg ő is nagyon különleges szépség.

2018. márc. 15. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Cheryl a leggyönyörűbb, egyszerűen elképesztő!
2018. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem Betty a legszebb, nagyon szép babaarca, kék szeme van. Volt szerencsém làtni fiatalabb koràban a law and order svu egyik epizódjàban nemrég, ott is kifejezetten gyönyörű volt màr a pofija.l, jól is jàtszott. Irigylem:)

Cheryl is csinos, a vörös haja is nagyon megkapó és legalàbb természetes..Archie festett sörénye valami borzalom.

Veronica sem csúnya, de szerintem messze van Bettytől és Cheryltől is, a majdnem összenőtt szemöldökét pedig kiszedhetné, valami szörnyű.

2018. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cole :D
2018. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!