Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehet ennek az animének a...

Mi lehet ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés
Anno vhs en volt meg egy anime de a címét sajnos nem tudom és nem sok mindenre emlékszem belőle. Arra emlékszem, hogy ebben az epizódban volt egy iskolaudvar és ott volt egy kosár vagy focipálya, zárt drótkerítések vették körbe ezt a helyet, (és talán szekrényt ugrott az egyik szereplő de ez nem biztos) egyszer csak megjelent egy medve (de ezt csak odaképzelte az egyik szereplő). Sajnos nem tudok rájönni melyik lehet ez az anime van egy tippem hogy talán a sailor moon, de nem vagyok benne biztos. Tudom nem sok információ amit tudok, még azt írnám le, hogy sok volt a lány szereplő benne és talán egy macska. Sajnos már nincs meg a vhs felvétel, és lejátszani se lehetne.

2018. máj. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge tipp: Bújj, bújj, szellem! (Gakkou no Kaidan, Ghost Stories)
2018. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az utána néztem. Egy két emlékem ez belőle hogy egy medve megjelenik de csak képzeletben az iskola kosár/foci udvarán amit drótkeritéssel kerítettek el és nem túl nagy pálya. Meg sok lány egy házban még ennyi rémlik belőle. Jó lenne rálelni szerintem anno az rtl en mehetett kb 1997-2000 között, - ekkor még nem volt kábeltv-nk se - onnan lett felvéve vhs kazettára.
2018. máj. 5. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Beverly Hills Teens ?

Ezt sugározták MO-n. Van benne iskolai tinik, meg macska is. Medvét azt nem leltem kép alapján.

Amúgy ennyi infoval kb lehetetlen eltalálni.

2018. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem azért köszi. Arra enlékszem még hogy a medvét odaképzelte az egyik szereplő amikor szekrényt ugrott. Szóval a medve csak pár másodpercig szerepelt
2018. máj. 5. 21:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval fontos tényező ez az iskolaudvaron vagy sportpálya (nem füves hanem betonozott, és zárt elkeritett kerítéssel) ebben az animének az egyik részében. Sajnos többre nem emlékszem belőle. :/
2018. máj. 5. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudom, de ezek között biztos megtalálhatod (főleg h kapásból kizárhatod a 2000 utániakat) [link]
2018. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Átnézem, remélem meglesz
2018. máj. 5. 22:17
 8/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!! A sailor moon volt ez a sorozat szon belül a 155.-dik epizód íme ez a részlet belőle: [link]


Ki ismeri ezt a sorozatot? Szeretitek? Én ezer éve bem láttam ideje majd nosztalgiázni!

2018. máj. 5. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno mikor bekötöttük az internetet, a legelső dolgom volt újra nézni a Sailor Moont, utána meg azokat a részeket megnézni amit nem adtak le a tvbe. :) Még most is emlékszem, hogy amíg a végére nem értem egy egy évadnak ki se lehetett lőni a gép elől. xD Persze azóta már eltelt jó néhány év (27 éves vagyok) de még most is szeretettel gondolok az SM-re. Mostanában Nephrite és Naru történet részeire gondolok sokat, hogy azokat újra nézhetném. Az egyik kedvenc részeim voltak benne. :)

Szóval részemről ajánlom, hogy ha tetszik vágj bele és nézd meg.

2018. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!