Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó a pesti kocsmákban a...

Miért jó a pesti kocsmákban a baromi hangos zene?

Figyelt kérdés

Szeretek kocsmákba járni haverokkal, de inkább budán kellemes, normális lehetőleg kiülős helyekre. Miután főiskolára mentem, az itteni haverjaim Pesten akarnak menni helyekre, de szörnyű undorítóak a belvárosiak. Irreálisan drágák, hangosak, összehányva minden és minenhol le akarnak húzni, ahol csak lehet.

Az is érdekelne, hogy ezeken a helyeken mit lehet élvezni...


18/f



2017. okt. 4. 14:55
 1/1 anonim válasza:

én sem szeretem de valószínüleg azért mert túl sok a részeg ember akik hangosan beszélnek vagy ordítoznak, és inkább jobb ha a hangos zenét hallod mint egy részeg tömeget ordítozni meg énekelni. de ez csak egy tipp

vendéglátásban dolgozom tudom milyen idegesítőek tudnak lenni a vendégek és lehet hogy a pultosok a zenébe menekülnek a hangok elől

2017. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!