Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kedvenc Bud Spencer és Terence...

Kedvenc Bud Spencer és Terence Hill filmetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kettő négy nélkül, igazi klasszikus
2018. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kincs ami nincs.
2018. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás utána :)
2018. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kincs, ami nincs
2018. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismét dühbe jövünk. 100-szor láttam messze a legjobb.
2018. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1.Nyomas utána! 2.Nincs kettő négy nélkül 3. Kincs ami nincs
2018. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan nem tudok választani, mert szinte mindegyikben akkora poénok vannak, hogy a mai napig röhögök rajtuk. Komolyan mondom, azok a filmek, amiket ki kellene lőni a világűrbe, hogy ha léteznek idegenek akkor ezt lássák először :D


Amúgy érdekes, hogy senki nem írta a Bűnvadászokat. Pedig kedvenc beszólásaim is abban vannak.


"Kirby a parancsnok"

"Nem mondtam, hogy borotválkozzál meg? Nem uram!"

"Még hogy város? Egy nagy WC csésze"

"Te mondd hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb"

2018. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

A Kincs ami nincs az egyik kedvenc tőlük, de a Nyomás utána is jó, amikor van a kamionos jelenet, ahol megállítják őket a zsernyákok és Terence Hill kivágja magát úgyhogy hasbeszélő azok meg beveszik.

De a Bűnvadászokba nagyon jó, amikor azt mondják, hogy Rablótámadás kezeket fel, jobb ha te mondod a te hangod mélyebb. Vagy a Bunyó karácsonyig, ahogy a babot eszik, vagy isszák.

De az Én a vízilovakkal vagyok is nagyon jó. Együtt és külön is sok jó filmjük van. Igazából nem tudok választani, mert sok jó filmjük van. :)

2018. jún. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!