Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány Bud Spencer és/vagy...

Hány Bud Spencer és/vagy Terence Hill filmetek van?

Figyelt kérdés

Együtt,amiben 2en vannak tehát B.S.+T.H.,olyan amelyikben külön kölön vannak,tehát:T.H. vagy B.S.

Összesen hány darab?És a sorozatok részeit kölön számolva:).


2009. nov. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összes megvan 5-6 kivételével és összeset láttam is :D

Banános Joe-t, Bombajó bokszolót, Bunyó karácsonyigot meg a Bűnvadászokat láttam mind vayg 10-15-ször. Imádom :D

2009. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
1 db összesen, de az is elég, mert nem szeretem az egy kaptafára készült filmeket.
2009. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az elsőnek:Hogy érted hogy 5-6 kivételével?Gondolom ezt csak a közös filmjeikre érted,mert van film ami Mo-n még egyszer se volt bemutatva.Nekem,a kérdésem alapján:113film van meg(de es persze a 8 részes sorozatnál 8nak számít.:)

A 2dik válaszolónak is köszönöm a választ,arra voltam kiváncsi hinek mennyi van és hogy vélekedik róluk,és így végülis hasznos volt a válasz:)Amúgy ezek szernt tetszik,hisz az az egy film kellett,csak a többi nem mert hasonló az összes.De amugy annyit fűznék hozzá hogy ha így vesszük,akkor valamelyest igaz valamelyest nem.Egy alap,mindig ugyan az marad.De pl a Big Ma-ban nyomoz Bud spencer,a másik filmben meg nemtudom én,pl taxizik.De megértettem az álláspontodat.Sziasztok!

2009. nov. 4. 17:39
 4/7 anonim válasza:
100%
Sok van nekünk mert apám és én szeretjük nézni.
2009. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kettes válaszadónak üzenem hogy hülyeséget beszél nem készültek egy kaptafára.

egyébként nekem 100 filmem van meg tőlük nagyon szeretem a szinészeket

2010. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek.Csak a laikusok mondják azt hogy ugyan olyan mind.Attol hogy egy akciófilmben lőnek egyet.A másik filmet nem kapcsolom ki mert abban is lőttek egyet.Vagy itt van most pl a helyszinelők.Egyzer van egy hulla,nyomozás,és a bűnöző a börtönben.Ez mennyivel másabb?De köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 4. 15:54
 7/7 SenkixXx ***** válasza:
100%
IMÁDOM ŐKET!!!
2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!