Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Attack On Titan openinében...

Az Attack On Titan openinében mit keresnek dinoszauruszok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kívàncsi vagyok rà hogy mi jàrhatott az anime rendezőjènek a fejébe xd
2018. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Örök rejtély. Most vagy össze akarták zavarni a nézőket, vagy kellett valami ami kitöltötte az időt, Istentudja :'D Ha nagyon bele akarok magyarázni valamit, arra utalhattak hogy régen is voltak fajok amik elnyomtak másikokat, ez régen (dinók korában) is így volt, és ott jelenleg is ez van, a titánok miatt.
2018. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%
Szerintem Season 3ban lesz szerepe, már volt párszor, hogy openingbe olyan dolgok szerepeltek amik később az adott anime részeiben is. Engem inkább az zavar, hogy elfelejtem az egész sztorit mire kiadják az új részt.
2018. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Animékben nincs sok rendszer, az egész a kontrollálatlan, átgondolatlan fantáziából nőtt ki.
2018. júl. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

xDarlingx

pont ugyan erre gondoltam én is! hiszen ahogyan futnak, alattuk emberek tűnnek semmivé

2018. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "csúcsragadozó" dolog ami kb az anime témája szóval beleillik végülis, de nem kell túlgondolni. Meg nem csak dinoszauruszok hanem mindenféle állatot/õsállatot lehet látni az OPban.
2018. júl. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is valami ilyesmi de az is érdekes hogy mindbe van egy piros fény cuc ennek biztos lesz jelentösége
2018. júl. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!