Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít a trivago...

Titeket nem idegesít a trivago reklám?

Figyelt kérdés

Én már meglátom, egyből idegbajt kapok tőle, főleg a hosszabb verzió mikor pofáz 2-3 percet egyfolytában. Annyira irritál hogy a TV-t is kikapcsolom, ha meglátom. Átkapcsolni se érdemes mert minden csatornán naponta 976-szor lejátsszák. Honnan van egyáltalán ennyi pénzük hogy fizetni tudják ezt a sok reklámot, meg minek? Az emberek 90% se meg nem érti, se nem bízik benne, meg nehogy már naponta 100x kelljen végignézni egy "oktatóvideót" egy weblap használatáról. Mi lesz a következő? Jön majd a kalapácsos ember és 15 percig pofáz majd hogy hogy kell használni a Vaterát?

Szégyellhetik magukat mind, akik kitalálták hogy ezt a trivagos f.@szságot kelljen lesni minden áldott nap minden magyar nyelvű csatornán. Lehet ez is a mészáros lőrincnek a cége, azért nyomják ennyire.



#reklám #Trivago #trivágó
2018. júl. 25. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nézd amikor beindultak a kereskedelmi kanálisok és nonstop tamponreklám volt, annak mi értelme volt?
2018. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszélnek róla, elérte a célját. A negatív reklám is reklám, és te is most őket reklámozod, tök ingyen. Így működik a marketing.


Szerintem az a zöld ufós a legrosszabb, Csőre Gábor túltolta, vagy idióták a készítők hogy direkt ilyet akartak és átestek a ló másik oldalára. Ugyanis amíg a Fluimucilos gyerek szimplán idegesítő volt és ettől felkapták, addig ez a reklám nézhetetlen, mert bántja a fület.

2018. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, mert 1 reklámot se látok.

Tv-t nem nézek. YT-n pedig prémiumom van. Webes böngészőknél pedig reklám blokkoló.


Sok szabadidőd lehet, ha egész nap reklámokat számolgatsz. :D

2018. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annál már csak az icuka a cba-ból idegesítőbb számomra...
2018. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. Nem számoltam ki pontosan, csak irónia volt :)

Amúgy én se nagyon nézek TV-t, csak esténként lefekvés előtt vagy ha gépet szerelek közben bekapcsolom pár órára, de filmeknél is az a vége legtöbbször hogy elkezdem nézni, és ha tetszik, amint jön az első reklám, letöltöm inkább és kikapcsolom a tv-t.

2018. júl. 26. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem nézek tévét.
2018. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Baromira idegesiiit:D Attol elmegy a kedvem, hogy utazzak valahova:D
2018. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!