Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV kábel minősége romolhat?

A TV kábel minősége romolhat?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 évig volt használaton kívül egy tv kábel az egyik szobában, rácsatlakoztattam azt a dobozt (fogalmam sincs, hogy hívják) amin bejönnek a csatornák. De sok csatornát nem hoz be, és amit behoz, azt teljesen szemcsésen, semmit sem lehet látni, a hang is nagyon rossz. Előfordulhat, hogy a tv kábellel van valami baj?
2018. okt. 11. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a dobozt egy másik szobából hoztam át, szóval egész eddig ott volt használva, ha ez számít valamit. De úgy gondoltam, tökmindegy melyik kábelre van csatlakoztatva, működnie kéne.
2018. okt. 11. 12:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Időközben átálltak az adók digitálisra. Ha ez régi set top box, akkor venned kell másikat. Mikori a tv? Ha régi az is, ez a baj.

[link]

2018. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik antenna, set top box és tv kell a digitálishoz. Csak akkor lesz jó a vétel.
2018. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!