Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért adták orosz szinkronnal...

Miért adták orosz szinkronnal a Már megint Malcolmot a Comedy Centralon hajnalban?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap hajnalban arra ébredtem, hogy a tévében oroszul beszéltek, erre látom, hogy a Comedy Centralon ment. Szoktak idegen nyelvű szinkronnal ellátott filmeket vagy sorozatokat adni? Ha igen, miért?

2018. nov. 1. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom a tévéd vagy set-top-boxod rosszul van beállítva. Az adások legalább harmada többnyelvű, a készülék beállítása szerinti nyelven szólal meg. Keresd elő a felhasználói kézikönyveket.

A B verzió, hogy minden jól van beállítva, de az adóoldalon elkutyultak valamit. Nálunk a kábelhálózat karbantartás alatt voltak furcsa dolgok.

2018. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden más rendben? Mert akkor ők kutyultak el valamit. Stewie Griffint miniszterelnöknek!
2018. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs setupboxunk vagy mi :D csak a csatornán kutyulhattak el valamit, de egy pöppet meglepődtem, hogy vajon miért adnak oroszul bármit a Comedyn :D És igen, Stewie 4 president :D
2018. nov. 1. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Náluk volt valami elkutyulva.


Egyébként, lengyelül ment. Nem oroszul. (Éppen én is néztem.)

2018. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa :D Akkor mégse vagyok hülye :D Azt hittem, csak félálomban hallottam, de akkor nem :)
2018. nov. 2. 01:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt néztem reggel 7 körül és tényleg valami idegen nyelven ment.
2018. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!