Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Castle...

Mi a véleményetek a Castle Rock című sorozatról?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első pár rész jó, de szerintem a vége nagyon összecsapott lett. Egy kicsit jobban ki kellett volna dolgozni a történetet és nem 1 részbe összesűríteni mindenféle katyvaszt.
2018. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az én világom.
2018. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én végigszenvedtem de úgy hogy nagyon sokszor bealudtam rajta.A történet nagyon lassan halad,nagyon homályos,nagyon kell figyelni hogy akkor most mi igaz meg mi nem,melyik esemény mikor történik vagy történt meg valójában/már ha megtörtént egyáltalán/és ha nagyon agyalsz sem biztos hogy rájössz,sok kérdést nyitva hagy.Nekem nem jött be.
2018. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap kezdtem el, épp most fejeztem be. Az eleje nagyon tetszett, amikor még senki sem tudott a srác létezéséről és az ügyvéd próbálta kihozni. Aztán ahogy haladtunk a vége felé úgy csalódnom kellett, hogy végül egy részben akartak megoldani mindent - de még így sem sikerült tejlesen megmagyarázniuk.

Látom már volt második évad is. Egy kicsit pihentetem az élményt, és azt is ledarálom. Nagyon remélem azért bele lesz szőve valamennyire az első évad elemei, de nem fűzök hozzá sok reményt.

2020. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első évadot most daráltam le, egész jó, de van egy-két homály. Ezért is jött szembe a kérdés :D

Mivel antológia a sorozat JJ Abrahams által, ez is felvet pár kérdést. De még kutakodom. Ajánlani tudom azoknak akik szeretik a King feldolgozásokat.

24/F

2021. jan. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!