Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem van az X-faktor...

Csak szerintem van az X-faktor lévő Tamáska Gabriellának borzalmas hangja?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy hogy lehet az, hogy ő bent maradhat, a nulla énektudásával, Timi Chent pedig elküldték, mikor ő tehetséges is.

2018. nov. 3. 22:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
74%

Gabit mindenki szereti, és az rtl-nek sokkal jobb ha ő marad bent, mert az emberek őt akarják nézni.

Figyeld meg ha bejut az élő showba tuti ő nyer.

2018. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

rakás zene volt pl pár éve az ő hangjához hasonló énekesektől, csak azok általában férfiak.

téged csak meglep, hogy nőből jön ki ilyen.

ennyi.

egyáltalán nincs rossz hangja, kifejezetten egyedi.

2018. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező de Gabi fényévekkel tehetségesebb bármelyiküknél akit eddig láttam és megismerhettem.

Ezzel a szerkesztők is tisztában vannak és csak csinálják a show-t.

2018. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jesszus! Gabi a legjobb, egy hatalmas X. Nem véletlenül van benne a TOP4-ben. Nagyon természetes, nem tanulta az éneklést, hanem a tehetségével jön. Szerintem abszolút megérdemelné, hogy nyerjen. Persze a döntő inkább szimpátiaszavazásról szól, mint szakmai értékelésről.

Én a Stolen Beat-et nem értem mit keresnek ott. A repperek nagyon jók, de a stílusból adódóan elég szűk, korlátozott a mozgásterük. Az Arany Tímea is jó, próbál hatalmasakat bravúrénekelni, de hibázgat. Szerintem nála a kevesebb néha több lenne.

2018. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

1.Timi

2.Stolen beat

3.b,ssz,t,k meg

2019. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!