Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha az X Faktorra ma már...

Ha az X Faktorra ma már "mindenki" mondja, hogy megrendezett, és látjuk, hogy a versenyzők nem futottak be karriert, akkor miért mennek még be mindig jelentkezők?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A hírnév miatt, szerepelni a tévében még így is elég nagy motiváció annak, aki normális munka helyett inkább celebéletet akar élni. Hiszen nem csak kiemelkedően jónak lehet lenni, hanem botrányosan rossznak is, mert a negatív reklám is reklám. Van aki pedig képes megfogni egy pár perces szereplést is, és a javára fordítani (lásd Danielle Bregoli esetét).
2018. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki ő, de rákeresek. Egyébként szerintem ez se éri meg nagyon, mert kivitte valamire ezek után? Vastag Csaba az egyetlen, akiről tudom, hogy van ismerősöm, aki elment egy-két koncertjére, de egyébként mit érnek el vele? A Király L. Norbi pl. műsorvezető lett egy röpke percre, de azóta hol van? Zámbó Krisztiánnak sikerült egyedül celebbé válnia, de neki a neve miatt. ha nem ment volna be az X faktorba, hanem forgalmi dugót okoz, és bemutatkozik, azzal is celebbé vált volna.
2018. nov. 24. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert van rá esély, hogy tényleg jó hangjuk van és van hozzá tehetségük, így fennáll az esélye annak, hogy sikerül valahogy befutniuk.
2018. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No és arról sem szabad elfeledkezni, hogy aki most nem túl jól tud énekelni, megfelelő képzés után lehet kiváló is.

Az X faktoros képzés jóval olcsóbb, mint az énektanár.

.

Aki csak 'balhéból', vagy túlzott önértékelés miatt jelentkezik, még unokájának is ezt fogja mondani: "szerepeltem a TV-ben", nem pedig:"jól leégtem az X faktorban"!

2018. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. De ezek szerint jobban megéri szerepelni és kiesni a végefelé, mint megnyerni, és aláírni előnytelen szerződéseket az RTL-nek.
2018. nov. 24. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Sokaknak hiába magyarázod meg, hogy megrendezett, nem akarja elhinni és él benne a remény.

2. elég nagy balhét csinál, eléggé lejáratja magát, akkor van esély, hogy az RTL celebet farag belőle.

2018. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2018. nov. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!