Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Westworldben mi történik?

Westworldben mi történik?

Figyelt kérdés
Az első két részt néztem meg de nem teljesen tudtam figyelni igy nem is ertettem teljesen. Ki ébred öntudatra? Utána az összes többi is öntudatra ébred? Mik azok a gyilkolások a második részben meg az első végén? Valaki el tudná mondani?

2018. dec. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Sajnos ha nem alakult ki a sorozat értelmezése,a részek és az évadok "mondanivalója" akkor nem lehet elmondani...

Nincsen gond,egyszerűen nem a te érdeklődési és értelmi körödnek szól a történet.

2018. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az első mindent elmondott.

A második évad meg aztán főleg zavaros lesz és csak pislogni fogsz.

2018. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Számomra is zavaros volt, körülményes, lassú. Elriasztott. Nem tudtak lenyomni egy olyan sztorit a torkomon, aminek a már a kezdete is egy ködös rétestészta... Sajnálom, pedig nem lenne rossz az alapsztori, a környezet. Én végigszenvedtem az első évadot, de nem nekem való :/ lehet te is ilyen vagy, és csak ennyi. Próbáld ki, hátha mégis megtetszik! :)
2018. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég érthető, ha odafigyelsz a történésekre.

És pontosan úgy van ahogy az első leírta, pedig aki nem érti és nézi meg elég sokat veszít, tekintettel arra, hogy egy elég komoly jól felépített sorozatról van szó.

Amúgy a leírásodból akaratlanul is egyből arra gondoltam, hogy magyarul nézted, legyen az felirat vagy szinkron, az se segít a helyzeten...Ha megvan hozzá az angol tudásod, nézd úgy, szerintem kellemes csalódás fog érni :)

2018. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így is lehet értelmezni...

Amúgy ha valami "bujtatott" volt a hosszászólásomban, az max az, hogy rávegyem arra a kérdezőt, hogy adjon még egy esélyt a sorozatnak, mert megéri.

2018. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!