Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyennek találjátok az új...

Milyennek találjátok az új "Legyen Ön is milliomos"t, Gundel Takács Gábor vezetésével?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Vágó óta számomra Gundel az első akivel "nézhető" a műsor, pedig nem vagyok rajongója. Újra szívesen nézem a Legyen Ön is milliomost.
2019. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A Tengerész ***** válasza:
100%
Látom mindenki összehord hete-havat. Szigorúan a kérdésre válaszolva; a Gundel jó, sőt nagyon jó, de a Vágó ebben a műfajban utánoz-/pótolhatatlan.
2019. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 szonata ***** válasza:
100%
#5 Talán azért nincs nő erre műsorvezetésre, mert sem Gundelt, sem Vágót nem lehet felülmúlni. Nem az elmaradást jelenti nyugattól, hanem mert nincs erre kijelölhető hölgy a mai kínálatból. A jelenlegi oktatási rendszer, a szülői példa pedig reményt sem ad a változásra. A két személy közül Vágó urat tartom etalonnak, ő volt ennek a műsornak az atyja. Igen magas intelligenciával, tudással, technikával vezette. Szinte minden egyes adás maradandó élményt adott, tanított, nevelt és példát mutatott.
2019. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Nem is lehet egy lapon említeni Vágó Istvánnal! Túl sok a bevezető/ismerkedő szöveg, a játékra már alig jut idő. Próbaképp nézz meg egy adást! Annyi pozitívum van, hogy az a játékos aki nem jut be az aznapi játékba, kap még több lehetőséget, hogy a 10 játékos közül bekerüljön. Azaz többször is játszhat.
2019. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#4-es a max nyeremény 50M
2019. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Quatermain ***** válasza:
28%

Szeretem Gundel műsorait, vártam már nagyon a Legyen Ön is Milliomost! és mindig nézem. Amit sajnálok, hogy nem lehet rá jelentkezni.

Amit nem értek, hogy nem megy egy hónapja se a műsor, de már az Áll az alkut reklámozzák..Gundival..

2019. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól vezeti a műsort. Ami nem tetszik benne, az az, hogy nem nagyon hagyja gondolkodni az embert. Pl. egyik kérdésnél az ember elkezdte elképzelni, hogy a szobor hogy áll, mi mit tart, és mondja, hogy balról ez van, az van. A műsorvezető meg közben kérdezgeti meg nem hagyja gondolkodni, hanem beszél egyfolytában hozzá.

Egy picit türelmesnek kellene lennie szerintem, és hagynia gondolkodni az embert.

2019. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
sz@r! Tudtam, hogy ez lesz belőle, csupa buta, primitív kérdés, sportolókról, és pop sztárokról. Semmi tudás, műveltség nincs benne, lebutított tv2-ös f.o.s.
2019. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!