Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van arra esély, hogy a közeljö...

Van arra esély, hogy a közeljövőben interneten elérhető lesz az MTV teljes archívuma?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta imádok gyűjtögetni. Kezdetben fociösszefoglalókat vettem fel VHS-re a Telesportból, később különféle műsorokat, műsorrészleteket, zenéket, filmeket, stb. Az utóbbi időben elkezdtem nosztalgiázni, és YouTube-on megkeresni azokat a meccseket, amiket még anno 1988-1992 környékén vettem fel (persze, már rég nincsenek meg a kazetták). Van rá valamilyen lehetőség, hogy ezeket a műsorokat (Telesport, Foci angol módra, Sportvarázs, stb.) vissza lehet nézni és rögzíteni?

2019. jan. 24. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát majd 100 év múlva biztosan, addig szerintem amig ez a garasos banda van ott 0 rá az esély..
2019. szept. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 arpi1969 ***** válasza:
miliárd közpénzből NAVA néven fut, de csak iskolákban és könyvtárban nézhető, mert titkosítva van, egyébként nemcsak archív de realtime is rögzítenek minden TV műsort ezen a NAVA-n. pár dolog elérhető titkosítás nélkül is, de a legtöbb dologba csak belenézni vagy belehallgatni lehet ami annyit tesz hogy 5 másodpercet bejátszanak a műsorból a műsor elején amikor még else kezdődött szinte
dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arpi1969 ***** válasza:
dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!