Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt valami indoka, hogy a...

Volt valami indoka, hogy a "Kész átverés" áldozatai idővel csak a sztárok lettek (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Régen megvicceltek random átlag embereket. Még emlékszem is, anno kislányként mennyire vágytam, hogy a szüleimmel én is bekerüljek.


Tini koromra úgy nézett ki, hogy egy-két átlag embert megtréfáltak vagy fogadtak (pl kapsz húszezret ha itt és most levágatod a hajad), de már a sztárok kerültek a reflektorfénybe.


A végén csak a sztárok voltak benne.


Annak, hogy átlag embereket már nem tréfáltak, volt valami különleges indoka?



2019. febr. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a nézettsége. A random utcaember uncsi, viszont sokakat boldogsággal áraszt el, ha látja az általa legjobban utált celebet szopni.
2019. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sokakat boldogsággal áraszt el, ha látja az általa legjobban utált celebet szopni"


Már ha nem volna megrendezett az egész. Szakmabeli vagyok.

2019. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván megrendezett. Annál nagyobb a "hatásfoka" Mint ahogy az ilyen celebes vetélkedők, is. Szögegyszerű kérdésre játszák a hülyét, a képernyő előtt meg ezrek üvöltik, a helyes választ. Átjárja az öröm a lelküket, hogy okosabbak, mint a feketepákó vagy a gáspárgyőző. Így lehet a legegyszerűbben a nagyátlag elégedettséget befolyásolni.
2019. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!