Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ázsia Expressz - mit szóltok...

Ázsia Expressz - mit szóltok Demcsák Zsuzsához?

Figyelt kérdés

Én nem örülök, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


Eddig sem volt szimpatikus, de ez a bohóckodása sem teszi azzá.

A műsor tetszett, és rendben is van, amikor valaki teljesítmény nélküli celeb, vagy pl szépségkirálynő, és így tud a köztudatban maradni.

De ez a nő ennél komolyabb volt. Vagy már mindegy, bármit elvállal, csak újra beszéljenek róla, és így majd újra visszakapaszkodik a médiába?

Akkor tűnt el, mikor gyanús volt, hogy részegen interjúvolta meg Szanyi kapitányt. Azóta semmi hír róla.

Bár nőként nem volt szimpatikus, azért ennél komolyabb riporternek, médiaszemélyiségnek tartottam, aki nem bohóckodott ilyen műsorokban.

Vagy van az a pénz, amiért korpás az ember haja?



2019. márc. 23. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ellenszenves volt mindig is,az első részben sem hazudtolta meg magát. Mindig fanyalog, Kandasz Andival is förtelmesen kioktatva beszél... Nagyon negatív nő,nulla pozitív kisugárzással,, és ez lejon a tévéből is..
2019. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!