Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szerettétek a Totál Dráma...

Ti szerettétek a Totál Dráma című műsort?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon szerettem, és amikor most vissza néztem, még mindig nagyon élveztem! Csak most esett le, hogy ez egy valóságshow paródia!
2019. ápr. 14. 12:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szerettem :D Még mindig megvan a fejemben a főcímdala. ná ná nánánáná nááá náánáánánánáá HÍRES AKAROK HÍRES AKAROK HÍRES AKAROK LENNIIII :D
2019. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki volt a kedvenced?

Nekem Leshawna❤️

2019. ápr. 14. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerettük :) 18-9 évesen az akkori kedvesemmel végig is néztük az első évadot :D A Chef nagy kedvencünk volt, de az abszolút favoritunk Trent (zöld szemű, fekete hajú srác, kézfejes zöld pólóban... Trent-nek hívják, ugyi?), csajok közül Gwennek szurkoltunk minden erőnkkel. (Shippeltük is őket :D)


Én még kedveltem Bridgette-t, Courtney-t, DJ-t, a Kalapos-szörfös (?) csávót akinek most nem találom a nevét, Chris-t, Owen-t és Duncan-t. (Ducan-ről az egyetlen emlékem, hogy fél a Celine Dion papírbabáktól :))) )

2019. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kalapos neve ha jól tudom Geoff.
2019. ápr. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!