Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is így van a Trónok harcával?

Más is így van a Trónok harcával?

Figyelt kérdés

Az első 4 évad zseniális volt. Aztán a történet elindult egy olyan irányba, ami nekem nagyon nem tetszik. Ne értsetek félre, nem a pénzéhség zavar, az mindig is jelen volt. A töménytelen mennyiségű logikai baki és az elcseszett karakterábrázolások húznak fel.


Jon: Olyan, mint egy Disney hercegnő, mindig másokra kell hagyatkoznia, önmagában semmit sem ér(kivétel a Fattyak csatája). Ráadásul tipikusan az a hős, aki úgysem halhat meg, mert védi az írói páncél. A Danyvel való románcát meg inkább hagyjuk-az katasztrófa.


Tyrion:Kaptunk az első évadokban egy karaktert, aki egyszerre volt nemesi származású és okos(ami ritka dolog). A fantasztikus monológok hátterében egy érzékeny, mégis kitartó ember állt, aki csak egy nyugalmas, boldog életre vágyott. De persze mit kellett belőle csinálni? Dany párti nyomoroncot, akinek egy éppkéz jelenete nem volt az utóbbi évadokban.


Arya:A közönség kedvence-de az enyém nem. Régen én is imádtam, de amióta felvette ezt a "Én senki vagyok!" stílust, azóta nagyon irritáló(számomra).


Daenerys: Elérkeztünk a számomra legutáltabb karakterhez, aki gyakorlatilag maga a megtestesült kur**ság. Mindent megtesz a trónért, ami még csak nem is őt illeti. Könyörgöm, mikor volt már a sárkányok ideje?! Lefekszik bárkivel, aki képes támogatni az ügyét, kinyírja azt, aki nem ért vele egyet, dugja az unokaöccsét és mindezek mellé annyira szerencsétlen, hogy eldobja magától az egyetlen embert, aki őszintén szolgálta őt. Semmivel sem jobb az Őrült Királynál, de azért hajrá, legyen övé a Vastrón! Ha ráül arra a nyomorult trónra, Westerosnak annyi.


2019. ápr. 16. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ne csodálkozz ezen,az első 4.évad a könyv alapján készült...
2019. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!