Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most olvastam a trónok harcáva...

Most olvastam a trónok harcával és Robb Starkal kapcsolatban valamit? Esetleges SPOILER.

Figyelt kérdés
Nah úgy olvastam, hogy mivel a sorozat nem követi a könyveket ezért Lady Stoneheart helyett Lord Stoneheart jön vissza aki Robb Stark lesz ez lehetséges?(Ha kell belinkelem a postot.)

2016. jún. 13. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. jún. 13. 18:40
 2/6 anonim válasza:
100%

Rövid válasz: nem.


Hosszabb válasz: Arya kérdezte egykor már nem emlékszem kitől, hogy kit lehet feltámasztani. És ott világosan el lett mondva, hogy olyat nem, akinek a feje már le lett választva a teste egyéb részétől. Itt Arya nyílván az apjára gondolt. Mivel Robb a nagy háborúsdi közben elvesztette a fejét, így ha nem akarnak önmaguknak ellentmondani ez nem történhet meg.


***Személyes vélemény***

Szerintem jobb is.

***Személyes vélemény vége***

2016. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Pár vessző valamiért kimaradt, szerintem kezd meghalni a billentyűzetem de a remélem érthető volt a válasz így is :D
2016. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg igazad van elfelejtettem hogy fej cserélés volt ki tudja lehet, hogy ilyen farkas ember Robb tér vissza :DDD
2016. jún. 16. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
De, Robb nem is vesztette el a fejét vagy rosszul emlékszem?
2016. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem veszítette el Robb a fejét.

Levágták neki és a farkasa fejét varrták neki oda. A könyvben és a filmben is így történt a Vörös Nász után.

2016. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!