Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek ki a kedvencetek az...

Nektek ki a kedvencetek az idei Eurovízió-ból?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 19:47
 1/10 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%

A Hatari de csak azért mert imádom, hogy nem veszik komolyan az Eurovíziót, mint sokan mások az unalmas balladájukkal, amit már a ki is parodizáltak a Love Love Peace Peace-el.


Értem, hogy valszeg nem nyerik meg és vannak nagyom szép balladás számok is, de ez az én guilty pleasure előadásom.

2019. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Hatarinak drukkolok!
2019. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Senkinek. Sergey Lazarev regota kedvencem az orosz zeneszes kozul de ez amivel indul ez egy borzalom. Pedig annyi jo szama van de ez...:( papai joskat meg nem szeretem igy megyek inkabb hallgatok egy igazi popsztart. Emint.
2019. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Portugália
2019. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hollandia, Olaszország és Svédország.
2019. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a tegnapi elődöntő valami rettenet volt. Egyetlen dalra, az észtre tudom azt mondani, hogy tényleg jó volt, a szerb még elment. Montenegró nagyon tetszett, de sajnos nem jutott be. Amúgy nem egy nagy kedvencem Joci idei dala (az Origót nagyon szerettem), de ebben a kritikán aluli mezőnyben bőven elfért volna a karóba húzott idegesítő ausztrál (akik a show-val akarták leplezni az amúgy full tucat dalt - 3 méter magas szoknyában énekelt operajellegű izével majdnem minden évben előáll valaki), a kisgatyában terpesztő és éneklés helyett is össze-vissza ugráló belorusz csaj vagy az altatóan unalmas, totál egyszólamú, lapos szlovén szerelmespár helyett a döntőben.

Szlovénia és a görögök nekem külön csalódások voltak, mivel a videóban kifejezetten tetszett a daluk, élőben viszont egyáltalán nem.

A teljes gárdából tetszik az azeri, az észt, az olasz, a montenegrói, a brit és a holland versenyszám. Elmegy még a szerb, a norvég meg a spanyol, utóbbi jó kis vidám dalocska, de azért nem az “ez igen!” kategória. A többi borzalmas, számomra legalábbis. Sergey Lazarevnek én is nagy rajongója vagyok, de a mostaninál fényévekkel jobb számai vannak, ez nagyon nem az ő színvonala.

2019. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Horvát,szerb,macedón. Csak hát a horvátok kiestek. Ez mart nem a tehetségre épül hanem a csalasra. Pár jó köztük a horvát kisett. A 10 tovvabjutobol 8 szánalmas volt.. Semmit erő ócska zene+hang. De akiben van tehetség az nem nyerhet. Ez már CsK így van...
2019. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Országok versenye.. Nem a tehetségé.. Sz@e az egész műsor úgy ahogy van
2019. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, hogy Hollandia nyert végül. Nagyon szép, egyszerű produkció, semmi giccs, csak a hang. Már akkor felfigyeltem rá, mikor még a dalok többsége ki sem jött és igazából féltem is, hogy hamar elvérzik, mert unalmasnak fogják találni. De szerencsére nem így lett:) Duncan Laurence nagyon szimpatikus is a tehetsége mellé, szerintem maximálisan megérdemelte a győzelmet. Az első nyertes évek óta, akinek a helyezésével valóban egyet tudok érteni, végre nem a polgárpukkasztás vagy a politikai tartalom számított és nem is egy unalmas tucat popdal vitte a pálmát.

Egyébként a “szakmai zsűri” hozzá nem értése most aztán pláne kiderült. A norvég dal szerintem messze kiemelkedett a többi közül (egyedül nekik adtam volna még szívesen a győzelmet, tetszett még Sergey Lazarev és az észtek, dobogó rendben is volt az előbbinek), de szerintük fasorban sem volt. Hála az égnek a közönség máshogy gondolta, ahogy a zsűri által agyonsztárolt macedónoknál is.

Végeredményben a top5-ben egyedül Olaszországot találtam gyengébbnek élőben. De elégedett vagyok, a többi helyezésnél meg nem vagyok meglepve, az észt dal pl sokat kapott a közönségtől, de a “zsűri” meg totál lehúzta.

2019. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az olasz pc volt meg a svéd is ezért kaptak sok pontot.
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!