Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek melyik volt a kedvencet...

Nektek melyik volt a kedvencetek az idei,2014-es Eurovíziós Dalfesztivál 26 döntős dala közül?

Figyelt kérdés
Egyetértetek a kialakult végeredménnyel?

2014. máj. 12. 12:09
 1/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Az első három helyezett(osztrák,holland,svéd) tetszik igazán,legjobban talán a holland.Meg talán még a görög.
2014. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Van ember, aki még ezzel mérgezi magát?
2014. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez csak egy egyszerű kérdés volt, az 1. helyezetthez én sem kívánok semmi kommentet hozzáfűzni... igazából csak az érdekelt volna, hogy volt-e olyan ország, akinek a zenészeit ti jobbra értékeltétek volna.

Én pl. imádtam a fütyörészős svájci srácot és csapatát (Sebalter - Hunter of Stars), akik sajnos csak a 13. helyezést érték el, nekem ők voltak az abszolút favorit az idei mezőnyben :)

2014. máj. 12. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a holland volt a kedvencem, azon kívül a norvégot szerettem még nagyon. Az osztrák is elég jó volt, de brit se volt rossz. Az izlandi is tetszett, bár azt inkább aranyosnak mondanám... :)
2014. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a svájci tetszett.

"Egyetértetek a kialakult végeredménnyel?" - Polkorrekt "szavazás" volt, nem művészeti szempont, vagy produkció szerinti....

2014. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mariya Yaremchuk-Tick-Tock. Ő volt a legjobb(ukrán,6.helyezett)

A győztes meg szégyen,a kinézete miatt (is) nyerte meg...

2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Francia tetszett legjobban.
2014. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Conchita csodálatos volt, imádtam, végén rendesen könnyeztem. Nagyon szép balladát adott elő, mesteri volt. Hollandia is nagyon jó volt, olyan retró stílus, de imádtam. Nekem az abszolút nyertes Svédroszág volt. Görögország is nagyon jó volt, imádtam, végigujjongtam az egészet, bár azért nem egy tipikus győztes zene volt. Spanyolországot emelném ki, Ruth csodálatos hangi adottságokkal rendelkezik. Táncos vagyok, később táncoltam is a dalára, csodálatos élmény volt! Dániát is imádtam:)
2015. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!