Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trónok harca 8x03 kérdés?

Trónok harca 8x03 kérdés?

Figyelt kérdés
Miért akarta sok rajongó, hogy valaki/valakik megküzdjenek 1v1-ben az Éjkirállyal amikor a csávó leszedett egy sárkányt az égből egy dárdával? A Jont alakító színész is erre vágyott, meg sok rajongó is. Persze sok nonszensz dolog van/volt már a sorozatban, de hogy ilyet is akarjanak az szerintem már túl sok. Simán lenyomna bárkit másodpercek alatt akkora erő van benne. Csak a meglepetés erejével lehetett megölni, szerintem ez így jól alakult. Bár kiváncsi vagyok a könyvben ez hogy lesz, mert a rendezők azt mondták, hogy az írótól tudják, hogy Arya fogja bevinni a végső szúrást ott is. De biztos nem ilyen Mario ugrással...

2019. máj. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes egyébként, én is azt hittem John fog megküzdeni vele, viszont nem tudtam, hogy ilyen erős az Éjkirály. Pont ezért is tetszett ez a megoldás, hogy Arya ölte meg.
2019. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne túl sok? Honnan tudod mennyire erős? Honnan tudod hogyan küzd? Eddig szinte soha semmit nem mutatott, csak állt némán és időnként kisbabákat molesztált kék szeműre meg felkeltette a halott népeket.


Amúgy nem kell kiforgatni sem a dolgokat, az emberek nem feltétlenül 1v1 Morta Kombatra vágytak attól, hogy a jelenlegi B akciófilmes Rambózás nem tetszett nekik.

2019. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát onnan tudom mert mint mondtam ledobott az égről egy bazi nagy sárkányt. Szóval kib*szott erős.
2019. máj. 1. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Az Éjkirályt Azor Ahai reinkarnációjának -annak aki elhozza a hajnalt- kell legyőznie amire van egy prófécia, és Jon állt hozzá legközelebb, Arya még csak meg se közelítette. Másfelől ha annyira erős az Éjkirály miét nem roppantotta össze abban a pillanatban Arya nyakát? Pedig milyen jó lett volna...

Ui.: Sehol nem lett megerősítve az, hogy ezt az úgynevezett "fordulatot" a készítők az írótól tudnák, ezt úgy hívják, hogy fanservice és ezt GRRM nem használ.

2019. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi az hogy neki KELL megölnie? Pont GRRM mondta, hogy a jóslatok olyanok mint a markolat nélküli kard. (Vagy valami ilyesmi)


Miért kellene pont ugyan annak megtörténnie, ami ÁLLÍTÓLAG történt marha régen a történetben?

2019. máj. 4. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, mondtam egy szóval is, hogy meg kell ölnie? Azt mondtam, hogy le kell győznie, engem nem érdekelt volna ha Arya öli meg de akkor legalább láttuk volna mire is képes a tél, lementek volna egészen Királyvárig és ott történet volna meg a nagy csata, erre megkaptuk ezt és még az a kész röhej, hogy a rész azt a nevet kapta, hogy a "Hosszú" Éjszaka.

Ezt csak így itt hagyom(azoknak akik tudnak angolul): https://www.youtube.com/watch?v=YrU1SGDdViY

2019. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az egész éjszakát átcsatázták, úgyhogy biztos hosszú volt számukra. :D Szerintem nem érdemes az előző Mások elleni háborúhoz hasonlítani ezt a mostanit. Akkor nem számítottak a Másokra mert a Gyermekek titokban hozták őket létre és elszabadultak, most meg volt ideje Jonnak összeterelni az élőket ellenük mire eljöttek.
2019. máj. 4. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!