Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trónok harca Bran Stark SPOILER?

Trónok harca Bran Stark SPOILER?

Figyelt kérdés
Szóval ahogy láthattuk ebben a hányás harmadik részben meghalni a legfontosabb karakterét a sorozatnak ugye az Éjkirályt és nyilván minden épeszű rajongó csalódott szerintetek van esélye annak, hogy az Éjkirály azért fogtam meg Bran-t mert kijelölte őt "örököséül" és ezáltal az egész terve az volt, hogy meghaljon és majd Bran átveszi a helyét? Tudom eléggé vad teória de na vannak vadabbak is.

2019. máj. 1. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
A sorozat címe a Trónok Harca, ebből már a legostobábbak is leszűrhették volna hogy nem az egész világmindenséget elpusztítani akaró éjkirályról meg a holtak seregéről fog szólni az utolsó évad. Ez egyértelmű és kiszámítható húzás volt, egyedül azon csodálkoztam hogy eddig húzták ezt a vonalat.
2019. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, a sorozat neve a Tűz és JÉG dala a Trónok Harca csak az első könyv neve, az egész sorozat a mások elleni háborúról szól. El vagy tévedve kedves #1.
2019. máj. 1. 19:21
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

#2

De a sorozatnak ez a címe, és a könyv úgy íródik hogy a sorozatnak adja az alapot.

2019. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen #3 és pont ezért a Tűz és Jég dala az alapmű neve.
2019. máj. 1. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt is időutazós cucc lesz mint Hodornál, és ő lesz az öreg csóka a fában.
2019. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Ja vagy még az is elképzelhető.
2019. máj. 1. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

A sorozat már teljesen elvált a könyvtől, fölösleges a sorozat alapján teóriákat gyártani, mert a könyvben akár teljesen máshogy is lejátszódhat a csata, a sorozat készítői pedig láthatóan csak "nyűgként élték meg" ezt az éjkirályos sztorit, és annyira lebutították, amennyire azt lehet, GRRM pedig még talán őrül is neki, hogy így nem spoilerezik el a könyv történéseit.

És bár a Trónok harca sok ezer éves világának az egyik legfontosabb karaktere volt az éjkirály, de a sorozatnak, inkább egy mellékszála, Westeros politikai, és katonai történései mellet. A fő történet egyértelműen az, hogy a 8.évad végére kinek a feneke fog a bádog trónon ülni.

By the way a csávó a fában, ha a háromszemű hollóra gondolsz, akkor az Folyami Brynden más néven Vérholló.

2019. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De hát nem az a lényege az adaptálásnak, hogy a lehető legkisebb módon térjen el az alapműtől?
2019. máj. 1. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"De hát nem az a lényege az adaptálásnak, hogy a lehető legkisebb módon térjen el az alapműtől?"


De igen, csakhogy az 5. évadtól kezdve, olyan, mint "alapmű", nem létezik. Martin még jelenleg is írja a 6. könyvet, és egy 7.-et is akar írni, ami a befejezés lesz.


Ami az 5. évadtól van a sorozatban, az köszönőviszonyban sincs azzal, ami a könyvben történik/történni fog.

2019. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok de akkor miért nem kértek több tanácsot a dagitól így az egész sorozat el lett baszva.
2019. máj. 2. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!