Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Barátok Közt című sorozatról?

Figyelt kérdés
Szerintetek a színészek profik benne? Mennyire izgalmas, egyedi a történet? Amerikai viszonylatban is megálná a helyèt szerintetek?

2019. máj. 9. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Remélem csak vicc ez a kérdés :D


A színészek benne nem hogy nem profik, de nem is színészek.

A történet nem rossz, csak nincs, mert hogy a takonyszerűen elhúzott intrikákat nem nevezném annak.

Amerikai viszonyok? A Barátok közt még Kelet Európának is alávaló.


Szóval ez a véleményem... Néha, amikor egy kis szekunder szégyenre van szükségem, akkor megnézek egy részt belőle, ennyi :D

2019. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem emlékszem mikor kezdtem el nézni és hol hagytam abba. Mióta megy 20 éve? Na abból talán 3-4 évet láttam. Először azért néztük mert azon nevettünk milyen borzalmasan rosszul játszanak a színészek, aztán tényleg megszoktam, de elegem lett az állandó cserélődésből, meg a szappanoperákra jellemző hülyeségekből, hogy meghalt de mégsem, van gyereke de nincs de volt de lesz, mindenki hazudik, eltitkol, alátesz, mindenki mindenkivel lefekszik 15-65 éves korig, és a nagyon kemény bűnözők... kell az agymosás néha, de már annak is fárasztó volt. Inkább letöltök normális sorozatokat.
2019. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4%

A színészek természetes profik. A családi titkokban meg az ehez hasonló műsorokban a színészek nem képzett emberek. Aki mást gondol az szeriten rossz adást nézett.

A történet egyedi hiszen akárhány műsort néztem eggyik sem szólt erről a történetről. Szeritem izgalmas, vicces és egyedi a történet.

Amerikai viszonyokban talán nem a legjobb lenne, de nem is a legrosszabb. Olyan közepes lenne amerikai viszonyokban.

2019. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!