Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Normális lett az eurovízió?

Normális lett az eurovízió?

Figyelt kérdés

Jött egy holland srác, elnyomott egy közepesen szar szerelmibánatos számot, és nyert. Hát nem erről kéne szólnia? 😃


Örülök neki, hogy végre nem egy aberrált nyert (osztrák és izraeli győzelem), nem szólt közbe aktuálpolitika (ukrán győzelem), és nem szánalomból szavazták meg a győztest (portugál győzelem).


Sok év után ez most egy nagy fellélegzés a műsornak.


Mondjuk a szakmán beszarok... amelyik ország zsűrije tudta értékelni san marinót, akár csak 1 pontra is 😃😃


Jocó papa meg őszintén szólva most nem hiányzott 😕


Nektek mi a véleményetek az idei versenyről?


2019. máj. 19. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pocséknál pocsékabb számok voltak, többsége hamisan énekelt. Siralmas.
2019. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
100%
Én az egészet nem értem.
2019. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem nézni tegnap este, de olyan unalmas volt, hogy inkább lefeküdtem aludni. Most reggel megnéztem a győztes dalt, szerintem jó a dal, de azért annyira nem kiemelkedő.
2019. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lett normális... Az Eurovízió már nagyon régen elvesztette azt, amiről valóban kellene szólnia, így nem igazán számítottam rá, hogy az idén javulni fog a helyzet. Ugyanakkor mégis évről évre megnézem, de csakis azért, hogy olyan előadókat ismerhessek meg, akikbe egyébként tuti nem futnék bele. Pl. Greta Salóme munkásságát a 2012-es szereplése óta figyelemmel kísérem, az egyik kedvenc énekesnőm lett.


A holland srácnak gratulálok, tényleg nem volt rossz, de azért a mezőnyben szerintem lehetett találni nála jobbat is. Például a szerb dal mind énekhangilag, mind látványvilág szempontjából nagyon erősre sikeredett, mégis csak a 17. helyen végzett. Szergej pedig már vagy hat éve a kedvenc előadóim egyike, de ha őszintén a szívemre teszem a kezem, azt kell mondjam, a harmadik helynél hátrébb kellett volna végeznie.


Észak-Macedóniát megértem, hogy a nemzetközi zsűri így felpontozta, tényleg minőségi dal. Ha más színpadképet használtak volna, szerintem a nézőktől is jóval több szavazatot szedtek volna össze.


Én személy szerint a norvégoknak adtam volna a győzelmet, a daluk minden tekintetben toppon volt, amit az is mutatott, hogy ők zsebelték be a legtöbb nézői szavazatot. A zsűri valamiért nem értékelte ezt a számot, pedig jól összerakták. Az egyetlen problémám vele, hogy a refrénben van egy aprócska rész, ami nagyon emlékeztet a tavalyi finn dalra.


Az, hogy Magyarország nem jutott be, sajnos várható volt. Joci első nekifutásra még érdekes volt Európának, de most egy hasonló (ráadásul gyengébb) dallal már nem tudta úgy lenyűgözni a nézőket. Sajnos ezt az eredményt a Dal zsűrijének köszönhetjük, ugyanis az általuk választott legjobb négybe került dalok közül rajta kívül nem igazán kerülhetett volna ki más győztesen. Mondjuk szerintem Jocitól az Acoustic Planet jobb lett volna, de ez egyéni vélemény.


Az Eurovízión a szomszédokra való szavazással meg kezdeniük kellene valamit, mert azért az felháborító, amit főleg Ciprus és Görögország művel évről évre.

2019. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Miért hiszik a világ legunalmasabb emberei, hogy az Eurovízió nekik készül? :D

Minden évben óramű pontossággal születnek meg az eurovízió alatt az ilyen fórumtopikok meg cikkek, amik azt taglalják, hogy milyen különc előadók vannak, de ha egyszer leesne nektek, hogy EZ AZ EGÉSZ DALVERSENY LÉNYEGE az igen jó lenne.

"uhuuuuuuuu idén is túl sok b... zi volt" meg "jaaaaaaaj nem akarom hogy különc nyerjen!!!"

Figyi cicuka.... Hidd el hogy ennek a műsornak nem te vagy a célközönsége.

Emiatt vonaglani olyan mintha bemennél egy szusi étterembe, felzabálnál mindent a menüről aztán nekiálnál bömbölni, hogy te nem is szereted a szusit, és mi az, hogy ezt lenyomták a torkodon.

Milliárdnyi unalmasabbnál unalmasabb énekes vételkedő van, amit a hozzád hasonlóak nezhetnek, de nem, nektek ez kell. :D


De legalább ne vernéd magad, pláne, miután megszavaztátok a legunalmasabb számot. (a pasi még csak fel sem gyújtotta a zongoráját, wtf...)


DE! Mivel rühellem a gondolatot, hogy te, meg a hozzád hasonlóak azért szeretik ezt a számot mert nem "aberrált" ezért tessék: Duncan az egyik verseny előtti interjúban elmondta, hogy büszke a biszexualitására, és hogy egy férfi partnere van.

2019. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Gondolom, te háborogsz egy másik kérdésben, hogy hogy merik a konzervatívok kritizálni az eurovíziót. Ide is leírnám, hogy NEM a melegekkel van baja az értelmes embereknek (hülyék meg egy hetero előadóba is belekötnének), hanem azzal, mikor az erősen középszerű, tucat dalt polgárpukkasztó külsővel (Conchita, idei francia versenyző), politikai tartalommal (Jamala), ön

2019. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(Elnézést, előbb elküldtem véletlenül)

Utolsó:

Gondolom, te háborogsz egy másik kérdésben, hogy hogy merik a konzervatívok kritizálni az eurovíziót. Ide is leírnám, hogy NEM a melegekkel van baja az értelmes embereknek (hülyék meg egy hetero előadóba is belekötnének), hanem azzal, mikor az erősen középszerű, tucat dalt polgárpukkasztó külsővel/viselkedéssel (Netta - akivel nem a kövérsége a baj, hanem, hogy bolondnak öltöztették és a dal maga is olyan volt, mintha egy szellemi fogyatékosnak írták volna - Conchita, idei francia versenyző), politikai tartalommal (Jamala), önsajnáltatással (Portugália 2017-ben), giccsparádé színpadképpel (Ausztrália idén) akarják eladni. Ez a gond.

Duncan Laurence meg nagyon szimpatlkus számomra a szexualitásától függetlenül, már a legelején felfigyeltem rá. Örülök is, hogy ő nyert.


A versenyről meg:

Számomra idén még a szokásosnál is gyengébb volt a felhozatal, de legalább a top5-ben vannak a jobb számok. Azokon kívül egyedül Észtország, Azerbajdzsán és Montenegró tetszett, utóbbi kiesett az elődöntőben.

Hollandiának nagyon örülök, szerintem egyáltalán nem gagyi szám, tetszik, hogy egyszerű, nincs benne semmi giccs. Az én személyes kedvencem viszont Norvégia volt, az a trió eszméletlen, több számukat is meghallgattam azóta, nagyon tudnak. A közönségszavazást magasan meg is nyerték, de a roppant nagy szakértő zsűri meg totál lehúzta, míg a nyálas, átlagos macedónt és a tucat svédet az egekig magasztalta (a közönség már nem, szerencsére)

2019. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!