Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ismeri/szereti valaki Magyaror...

Ismeri/szereti valaki Magyarországon Sergey Lazarev zenéjét?

Figyelt kérdés

Eurovízión volt már kint kétszer, ezután kerestem rá a dalaira, és szerintem nagyon tehetséges. Úgy tudom, nemzetközileg is ismert egy kicsit, emiatt van sok angol nyelvű dala. Itt valaki ismeri őt? Melyik dalát szeretitek?

(Amúgy nekem emiatt jutott eszembe, hogy mennyire az angol-amerikai zenéket ismerjük csak, pedig ki tudja még hány tehetséges énekes van a világban. Kivételek vannak persze, néha egy-egy együttes máshonnan is befut, de 90% amerikai, most mondjuk népszerűek a spanyolos zenék is, meg ott vannak a koreai bandák, de úgy igazából kevés előadót ismerünk, aki nem ezek közé tartozik. Ez most jutott eszembe, mivel Sergeynek például rengeteg zenéje tetszik, és ha nincs az Eurovízió, sosem hallok róla. Kár lett volna.)



2019. máj. 24. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon régóta az egyik kedvenc énekesem. :) A "V szamoje szerdce" című dala a legnagyobb favorit nálam, ez volt az a szám, amit először hallottam tőle. De a többit is szeretem.
2019. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam hallgatni, kedvencem nincs.
2019. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Sdavaysya a kedvencem tőle, de most úgy 15 is van a lejátszási listámon. :)
2019. máj. 26. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerem, de csak az eurovizios dalait hallottam.
2019. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Szdavajszja is nagyon jó, azt is szeretem. Bár hogy őszinte legyek, nem sokat szoktam hallgatni, mert valamiért mindig könnyeket csal a szemembe. Valószínű a klipp tehet róla :D


Nekem szinte a legtöbb dala rajta van a telefonomon, napi szinten hallgatom őket, kb. már vagy hat éve. Ahogy korábban írtam, számomra a "V szamoje szerdce" a legnagyobb kedvenc, de ez is igazából csak azért emelkedik ki a többi közül, mert ennek a számnak köszönhetően fedeztem fel.


Egyébként teljesen változó, hogy mit hallgatok tőle, abszolút a hangulatomtól függ. Van, amikor épp a "Cure the thunder" megy megállás nélkül, máskor meg az "Almost sorry". Totál más hangulatú a két dal, de épp ezért is szeretem Szergejt, mert hihetetlenül sokoldalú előadó. A Dima Bilannal közös száma áll még nagyon közel a szívemhez, ugyanis mind a kettejük munkásságát kedvelem.


A kérdésedre visszatérve, egyébként teljesen igazad van abban, hogy a befutott énekesek 90%-a sajnos amerikai. Ha másért nem is, ezért mindenképpen megéri megnézni a Dalfesztivált, hogy olyan előadókat ismerhessünk meg, akikbe egyébként nem futnánk bele. Én pl. egy másik orosz eurovíziós énekes által jutottam el Szergejhez, ami abszolút a véletlen műve volt, de örülök neki, hogy így alakult. :)

2019. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az idei Eurovízió óta ismerem, tehát nem olyan rég óta, de nagyon megkedveltem, minden nap hallgatom a zenéit, nagyon tehetséges, gyönyörű hangja van, a kedvencem tőle a: Так красиво (Tak krasivo)
2019. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, még a 2016-os fesztiválon fedeztem fel. Kedvenceim a Breaking away, Idealniy mir és a Bienie serdtsa (bocsi, a cirill betűk átírásában nem vagyok olyan jó) :)
2019. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor látom, hogy nem vagyok egyedül. :) Már én is hetek óta az ő zenéit hallgatom, és ahogy egyikőtök írta, nagyon jó benne, hogy sokoldalú énekes, minden hangulathoz van tőle kedvenc dalom.

2016-ban is tetszett a dala, de akkor el is feledkeztem róla a dalfesztivál után, most viszont úgy voltam vele, hogy két ilyen jó produkció után kíváncsi vagyok többre is.

Azt olvastam, jön egy új lemeze is még idén, nagyon várom. :)

2019. jún. 6. 08:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc énekesem, a kedvenc számom tőle a Take it Off és a I'm Gone.
2019. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!