Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mióta/miért nem adják már a...

Mióta/miért nem adják már a Big Time Rush-t, iCarly-t, V, mint Viktóriát meg ezeket a Nickelodeonon?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányoznak, ezeken cseperedtem fel...

2019. jún. 21. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerekcsatornákon sajnos már igénytelen, gagyi dedós rajzfilmek mennek.
2019. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiányolom őket

Egyébként azon gondolkodtam hogy vagy régen is gagyi sorozatok mentek csak akkor még élveztem mert azon a szinten voltam

Vagy régen jó sorozatok mentek és mostanra romlott meg minden

Vagy egyszerűen csak kinőttem őket és most egy annyi éves gyerek mint amennyi akkor én voltam most ugyanúgy élvezi ezeket a sorozatokat mint akkor azokat én

Ez megint csak oda vezethető vissza hogy kinőttem őket

Visszatérve a kérdéshez egyszerűen csak elkezdték ritkábban játszani őket míg végül teljesen megszüntek

2019. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A rajzfilmekkel nem lenne baj, de legalább a klasszikusokat hoznák vissza. De hát le se sz.rják. A Nickelodeon olyan, hogy leveszik a régi műsoraikat (mint pl. az általad említett sorozatokat), és utána csesznek visszatenni. Mert kell a hely a szarnak. Szégyen. Egyébként ez az egyik ok, amiért utálom a Viacom nevű mamutcéget - mert teljesen elcseszik az egykor király csatornáikat (ld. Nickelodeon, Comedy Central, MTV, VH1). Forduljanak fel.
2019. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nekem mostanában elég nagy csalódás a Nickelodeon. Az én véleményem szerint a nick azért jött létre, hogy szorakoztassa a gyerekeket ugye?! Hát amit így mostanában látok az pont az ellenkezője.. Lemondják a műsor következő évadját, mivel nem volt elég nézetsége, vagy rossz volt rajta a rating. Kérdem en, hogy ez mi?? Miért kezdenek akkor egyátalán bele, ha pár évad utan lemondjak az egésszet? Én úgy vagyok vele, hogy amibe belekezd egy ilyen vállalat azt csinálják már végig had örüljünk magunknak, hogy végre nézhetünk egy olyan sorozatot is, ami érdekes, és leköti a fogyelmünket, míg megy. Neeeem.. neeem. Szeretnéd csak ugye?.. Túl szép lenne, hogy igaz legyen.. Mégis mit képzeltem? Annó 4 évvel ezelött lemondják a Wit's Academyt(Boszi akadémiát) arra a válaszra hagyatkozva, hogy nem volt jó nézetsége, és ratingje, erre hagyatkozva lemondják a műsort. "Most" 1-2 éve az I Am Frankie(Frankie vagyok) műsor harmadik, BEFEJEZŐ szezonját, mivel nem volt jó nézetsége illetve ratingje. Kérdem én ezt, hogy olyan nehéz lenne leforgatni a harmadik szezonját, és boldoggá tenni vele az embereket? A válasz igen egyszerű a nickelodeon szempontjából, mivel sz.rnak rá, hogy mi mit akarunk nézni, és tolják elénk a sok sz.rt, amit nem érdekel senki. Mi ez a színvonal egy ilyen csatornától, ami elméletileg arra lett kitalálva, hogy boldogítsa a gyerekeket, míg nézik az adott műsort? Nemtudom ki hogy van vele, de mióta lemondták a Big Time Rush, ICarlyt, Sam és Catet, Every Witch Wayt(A Legboszibb Boszit), Wit's Academyt(Boszi Akadémiát), I Am Frankiet(Frankie vagyokot), és még kitudja mit, azóta nekem csak csalódotságot okozott a Nickelodeon..
2019. aug. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Vinkó Márton ***** válasza:

Utolsó válaszoló: Egyetértek, én is annakidején nagyon szerettem az ICarlyt, vagy a Big Time Rush-t és valóban azóta csak a senkit nem érdeklő szemeteket nyomatják, a jó sorozatokat, mint az általad említett Boszi akadémia, vagy a Frankie vagyok, úgy lemondják, mint a sicc. Egyébként az utóbbinál, amit említettem, én is úgy fejeztem be a második szezont, hogy közben azt mondtam magamban: "Húha, én nagyon kíváncsi vagyok már arra, hogy hogyan fogják ezt folytatni", és valóban nagyon vártam, ahhoz képest mit kaptam, hát a nagy büdös semmit!


(SPOILER!)


Egyébként egy kicsit engem ez a Toy Story 2-ben emlékeztetett arra, amikor ott Woody Sheriff sorozatát nem fejezték be, mire ő kiakadt rá, hogy "miért nem folytatták?". Tudom, hogy ez kissé érdekes hasonlat, de én is hozzá hasonlóan mondtam ezt és akadtam ki, hogy az általam kedvelt sorozatokat nem folytatják.


Most legalább annak örülök, hogy a Hunter Street-ről nem mondtak le, bár azt hozzá kell tenni, hogy az nem amerikai, és talán ezért nem hagyták csakúgy félbe, megpersze az is, hogy a retingje megfelelő.

2020. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Vinkó Márton ***** válasza:

Várjunk csak! Krhmm!


FIGYELEM, FIGYELEM!


Épp most láttam, hogy hétvégente 20:00-tól adják a Nickelodeonon az ICarlyt!!!


(olyankor sorban 3 részt!)

2020. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vinkó Márton ***** válasza:
61%

Ja, de várjunk csak! Csak az első évadot adják le! ADJÁK MÁR LE A TÖBBIT IS!


Ellenben van valami más! Ez: [link]

Úgy látom, hogy itt esetleg lehet tenni valamit a Frankie vagyok 3. évada ügyében!

2020. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vinkó Márton ***** válasza:
Jav: [link]
2020. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
2020. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ShwainQuil2004 ***** válasza:

Sziasztok! Egy jó hírrel tudok szolgálni nektek! Júniustól iCarly maraton lesz! Úgy 2-3 óráig fog tartani! Este lesz ez,de következő nap reggel leismétlik a maratont! De remélem nem csak az 1.évad,mert 4 napig lesz ez a maraton! (Minden nap amíg le nem telik a 4 nap)


Maratonok júniusban:


2020-06-01 18:30 - 2020-06-05 20:15 Veszélyes Henry


2020-06-08 18:30 - 2020-06-12 20:15 iCarly <------------


2020-06-15 18:30 - 2020-06-19 20:15 A Thunderman család


2020-06-22 18:30 - 2020-06-26 20:15 Game Shakers


2020-06-29 18:30 - 2020-07-03 20:15 Nicky, Ricky, Dicky és Dawn

2020. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!