Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyesült Királyság miért nem...

Egyesült Királyság miért nem küld valami népszerű előadót?

Figyelt kérdés
Van nekik Adele, Ed Sheeran stb. ennek ellenére "ismeretlen", nem népszerű előadókat küldenek. Miért?

2019. jún. 25. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
(Eurovízió)
2019. jún. 25. 23:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy híresebb embert felkérni azért nagyon macerás, ha híres, akkor biztos vannak fellépései, koncertjei, stb. Egyszerűbb egy kevésbé ismert embert beküldeni, ha nyernek, szép eredményt érnek el, ő is csak nyerhet.

Nekem egyébként a másik euróvíziós "csalódás" a spanyolok. :( annyira szeretem a spanyol nyelvet, viszont ők is olyan rossz előadókat, dalokat küldenek...de a nagy favorit Olaszország azért szépen teljesít.:)

Azért remélem egyszer angolok is, spanyolok is, MAGYAROK IS küldenek olyat, aki képes lesz megnyerni

2019. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is oly rég Bonnie Tylert küldték. Azt hiszem, utolsó lett. De küldték már a Blue együttest is, azzal se nyertek pl.

Amúgy szerintem az ilyen "nagy" nevek, mint Adele, Sheeran el sem vállalnák, nincs szükségük rá, és ciki lenne, ha a népszerűségük ellenére felsülnének.

2019. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyesült Királyság híres előadói:

* 1967 - Sandie Shaw

* 1968,1973 - Cliff Richard

* 1969 - Lulu

* 1974 - Olivia Newton-John

* 1975 - The Shadows

* 1976 - Brotherhood of Man

Ezektől egy dalt már biztos hallgattál a rádióban.

2020. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!