Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Majka miért ilyen népszerű?

Majka miért ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Tizenvalahány éve képernyőn van, de miért? :D Oké van dumája, de ennyire jó lenne valóban? Én mondjuk nemnagyon ismerek szerintem olyan embert aki oda lenne érte.. SZerintem simám elképzelhető h vkit leszop azért (vagy hasonló), hogy ennyi időn keresztül képernyőn lehet.. vagy tényleg ennyire szeretik az emberek?

2017. febr. 15. 13:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tényleg ennyire szeretik az emberek. Régebben én mondjuk Curtis miatt szerettem bele, a zenéjükbe, de Curtis,meg BLR nélkül is jó a Majka..:)
2017. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert ő tényleg egyszerű átlagemberből lett sztár, ennek ellenére még viszonylag normális is maradt.
2017. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Majkát a tinilányok és tanulatlan anyukák tették híressé.


Ő egy amolyan (kissé buta) egyszerűen fogalmazó menőcsávó. A zenéje szerintem borzalom- főleg a közhelyes primitív dalszövegei, műsorvezetőként meg semmi extrát nem nyújt.

2017. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!