Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudom megtekinteni a "Lu...

Hol tudom megtekinteni a "Lu Over the Wall" [Yoake Tsugeru Lu no Uta] című animét ingyenesen? (lehetőleg regisztráció nélkül)

Figyelt kérdés

#film #ingyen #anime #megtekintés #Yoake Tsugeru Lu no Uta #Lu Over the Wall
2019. júl. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beírtad, hogy ingyenesen. Most elfognak küldeni a pokol legmélyebb bugyraiba.


A regisztrációval mi a baj? Kamu névvel csinálsz egy e-mail fiókot, majd szószerint 2 percen belül beregisztrálsz az adott oldalra.

2019. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, csak rengeteg olyan oldalt találtam (ahol kerestem ezt az animét), ahol a személyes adatok mellett még a kártyaszámot is kérték (persze...ingyenes regisztráció...heh). De hiába írtam be random számokat (a kártyaszám helyére, mint pl.: 2527 5262 6272 6272), de nem enged regisztrálni. (A CVV2-t is ki kellett tölteni.)
2019. júl. 8. 14:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem a kérdésemhez hozzátenni, hogy a teljes filmet szeretném megnézni, magyar felirattal.
2019. júl. 8. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A teljes anime movie-t magyar felirattal nem fogod sehol sem megnézni.


Nekem megvan a teljes film angol és japán szinkronnal is hozzá angol felirattal.

Ha tudsz várni, akkor lefordítom neked magyarra és feltöltöm majd valahova.

A kérdésem még annyi lenne, hogy angol vagy japán szinkronnal akarod nézni?

2019. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Hosszas keresgélések után megtaláltam a teljes filmet angol felirattal, így hát megnéztem, mert nagyon érdekelt a film, és már elegem volt abból, hogy minden oldalon csak az ilyen kritikák illetve az említett filmnek a "trailer"-e volt fennt. Habár nem vagyok jó angolos (nem is tanulom a nyelvet), de a légyegét azért ki tudtam szűrni a filmnek.

Igazából ahogy gondolod, én nagyon hálás lennék érte, ha egyszer meg tudnám nézni magyar fordítással is az a filmet. Csak ha szeretnéd, nem muszáj. És csak ha van elég időd rá... (ha e mellett döntöttél, akkor a kérdésedre válaszolva: én jobban preferálom az "original" szinkront, azaz a japán)

2019. júl. 9. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb úgyis lefordítottam volna, mert a húgomat is és engem is érdekel, mellesleg lusta vagyok úgy nézni bármit is, hogy még a feliratot is külön elemezzem xD

Szóval ez is csak inkább motivál, hogy ne halasszak mindig mindent. Időmbe meg bőven belefér, mert ma csak egy programom van, a nap többi része meg szabad :P


Amint kész van, akkor privátba leírom hol találod.

2019. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 10. 14:20
 8/11 Dii10 válasza:

Sziasztok, engem is érdekelne ez az anime és az a kérdésem hogy angol felirattal és japán szinkronnal én nekem is el tudnád-e küldeni?

Előre is köszi szépen!

2019. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az előttem kérdezőnek, "Dii10"-nek (illetve akit még érdekel):


YouTube-on találtam róla egy videót. 9 nappal ezelőtt töltötték fel, angol felirattal. Nem a legjobb minőségű, de legalább "még" nem törölték le szerzői okok megsértése miatt. Bocsi, de ez nem az, amit én néztem/láttam (hidd el, negyed óráig vesződtem azon, hogy megkeressem neked, de nem találtam sehol sem; pedig még az Előzményeim között is néztem, de semmi). Itt a link: [link]


Még egy link a filmről spanyol változatban, angol felirat nélkül, (mert miért ne... legalább szép a felbontása): [link]


Szép napot, jó szórakozást! ;)

2019. aug. 29. 23:13
 10/11 kecze320 válasza:
Esetleg lefordította azóta valaki? Mert angol felirattal sehol nem találom.
2020. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!