Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok Közt vagy Jóban...

Barátok Közt vagy Jóban Rosszban? Lécci csak akkor írjatok, ha nézitek valamelyiket.

Figyelt kérdés

Én most a Barátok köztöt nézem, de van benne pár szereplő aki nem tetszik, és rá is untam egy kissé ezért gondolkozom a váltáson. Régebben néztem a Jóban Rosszbant, de végül az is uncsi lett.


Ti melyiket nézitek? Melyik a jobb, melyikben van több izgalom? Melyikben jobbak a szereplők? Mindenre kiváncsi vagyok azzal kapcsolatban, hogy miért pont azt nézitek amelyiket, szóval indokoljátok is.


Normális válaszokat lécci, olyat senki se írjon, hogy ezek milyen gagyik stb.



2019. júl. 9. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Régebben a Barátok köztöt néztem, elejétől fogva, de már az 500. résznél sem volt köszönőviszonyban a kezdetekkel. Most már mindenki kicserélődött, és egyszer-egyszer barátnőméknél még belenézek, ha épp zörög a tvben, de mintha nem is azt nézném. Nagyon elhúzták, már mindenki mindenkivel lefeküdt, vagy meghalt, vagy mindkettő.
2019. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Legelejétől a Jóban Rosszbant nézem,szeretem nagyon. Szeretem,hogy majdnem minden részében van valami izgalom és nem tudom megunni.Minden egyes színészt kedvelek benne,nincs olyan hogy valakit útálnék meg stb...

A Barátok köztet sose néztem,erről nem tudok véleményt mondani.

2019. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek! Én Barátok Köztön nőttem fel, akkoriban nagyon izgalmas volt, volt benne emberrablás, lövöldözés meg mindenféle izgalom. A mostani történetszál meg elég uncsi. Már sosem lesz olyan mint régen volt. Vajon lesz ennél rosszabb vagy marad ezen a szinten?
2019. júl. 9. 20:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló! :)
2019. júl. 9. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Én mindkettőt nézem,de csak a Jóban-Rosszbant kezdettől fogva,kisebb-nagyobb szünetekkel.


A Barátok köztöt eleinte kedveltem,mert tartalmas és némileg izgalmas is volt,de egy idő után ellaposodott,nem tudott újat nyújtani.

A Jóban-Rosszban viszont abszolút kedvenc volt az első pár évadban.

Könnyen lehetett azonosulni a helyzetekkel és karakterekkel akik nközül egy-kettőt különösen megkedvelten

Pár évig a színvonal változatlan maradt,és a lellesedésem is.Aztán egyre inkább a dráma,a humor és a ki kivel kavar téma került a fókuszba,amit nem nagyon bírtam,ennek ellenére tovább néztem.

Amikor a sorozatot áttették a Super TV2-re,utána egy jó darabig nem néztem.


Lényeg,ami a lényeg,én a Jóban-Rosszbant ajánlom,minden hibájával együtt is.

2019. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szeretem a Jóbam rosszbant mert UNCSIII. A Barátok közt tele van izgalmakkal. Ezen a héten felsorolom milyen izgalmak történtek: GYEREKRABLÁS MAFFIA KIRÁLYNŐ HALÁLA, BEÉPÍTETT ZSARU, ÉRETTSÉGIRE VALÓ VELKÉSZÜLÉS ÉS EGY KIS SZERELEM. A színészek jók nagyon nagyon hitelesen játszanak. Míg a Jóban Rosszban nem érzem át a történetet, ez nem azt jelenti hogy rosszak a színészek, hanem azt hogy a történet rossz. Nincs benne gonoszabb szereplő ami azt sugalja hogy a történet egyhangú
2019. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyet értek az utolsó válaszolóval. A Barátok közt mindig izgalmas. Hiába 13-14 perc egy rész. És szerintem plusz pont, hogyha egy karakter unalmassá válik, akkor kirakják a sorozatból. És az is közre játszik a karakterek kiírásában, hogy a színészek ráunnak és felmondásnak. A történet remek. A karakterek különbözők.


A jóban rosszban eleve rossz az alapsztori. A karakterek meg már az 1000. résznél meguntak.


Utóirat: Csak nem várja el senki, hogy a Barátok köztben Berényi Zoltán haláláról szóljon minden. Az igaz, hogy mindenki lefeküdt mindenkivel, mindenki elvált, vagy megözvegyült, de legalább izgalmas az összes jelenet. A jóban rosszban ban az első öt percben halálra untam magam

2019. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Icus0825 válasza:
87%
Csakis Jóban Rosszban!A barátok közt nagyon unalmas még akkor is mikor izgalmas részek igerkeznek.
2019. okt. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!