Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik már legalább 1 éve nézik...

Akik már legalább 1 éve nézik a Jóban Rosszbant tudnának válaszolni néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Kimaradt nálam pár hónap. A vámpíros sztori óta nem néztem.

Szóval...

Mi lett Vladimirrel, a "vámpírral"? Addig láttam, hogy végül a rendőrök nem tudták elkapni, a tetőn keresztül megszökött, és a rendőrök nem is értették, hogy tűnhetett el, hisz az fizikailag lehetetlen lett volna. Utána még előkerült?? Vagy kiderült róla, hogy igazából tényleg egy vámpír volt vagy ez megmaradt ilyen megmagyarázhatatlan esetnek és ezzel le is zárták?


Mi lett Deka barátnőjével, a vörös csajjal? Szakítottak vagy hova tűnt? És ha szakítottak akkor miért?


Mi lett Borival? Meghalt vagy csak elment? És ha elment akkor szakítottak Szabival?



2019. jún. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Vladimires kérdésre sajnos nem tudom a választ, mert az kimaradt.


Dekával szakított a barátnője miután bebizonyosodott, hogy még mindig Melibe szerelmes. Később Anikó még hajlandó lett volna a békülésre, de Deka belátta, hogy igaza van és nincs értelme folytatni.


Bori elvállalt egy munkát Párizsban. Szabi vissza akarta tartani, hogy ne menjen, úgyhogy ők is szakítottak.

2019. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Zsaruk be kerítették ő még nem is sejtette, azt hírtelen be rontottak Ottó fegyvert fogott rá Tibi meg a háta mögött volt és érdekes hogy így is el tudott menekülni.
2019. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igen! :D Köszi a választ!
2019. júl. 24. 21:13
 4/4 anonim válasza:
Amúgy vissza lehet nézni a részeket neten. Én mindig így csinálom
2019. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!