Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy fiúnak aki sohasem járt...

Egy fiúnak aki sohasem járt tanárnál, milyen ez a hangterjedelem? Legmélyebb hang: Kis C Legmagasabb hang: Két vonalas G Legmagasabb fejhang/whistle: Négy vonalas C

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit benézett, vagy a program nem az alaphangot, hanem a felharmonikust detektálta.

Négy oktáv átfogás nagyon nagy. Ez már a Zámbó Jimmy / Kayamar kategória, egyikük sem (vagy nem volt) amatőr.

2019. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig whistleben tényleg elég vékony a hangom, nagyon sípoló, szerintem ha nem is négy vonalas, tuti van három, annak sem az eleje. Aztán a mély hangjaim, hát azok nem a legjobbak, nem is rosszak szerintem, de fejlesztésre szorulnak, mert nehezen tudok mélyen énekelni.
2019. júl. 30. 02:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit magas. Persze csak ha meg nem mutaltal. Mert egy tenor is melyebben tud enekelni, mint a kis C. A whistle note rendben van, szerintem jol merted.
2020. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Kayamarnak atlagos hangterjedelme van, csak kicsit kiegesziti kb D2 alatt fry-al. Azzal meg nekem is megy a G0 is:P
2020. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kayamart személyesen ismerem, hangfelvételt is készítettem vele. A hangterjedelme valós.
2020. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy szerkesztett. En azt mondtam, hogy nem chest hangot hasznal, hanem fryt. Ami valosnak ugyan valos, de azt mindenki tudja hasznalni. Ugyan ugy, ahogy horogni is mindenki tud, mint a domper songban. Dom(per - horges vagy angolul growl hang).
2020. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!