Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Muziker vagy a Hangszerdiszk...

A Muziker vagy a Hangszerdiszkont bolt a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék gitáros kellékeket, gitárt venni és szeretnék a jobb bolttól vásárolni.

2019. júl. 27. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Neked mi számít jónak?
2019. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Most mi lehetne jobb az egyik a másiknál? :D Ugyanazt a terméket olcsóbban adja maximum... :D A kiszállítási minőségben kb. ugyanott állnak.
2019. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Muzikerrel volt hogy nem küldtek ki egy (olcsóbb, pár ezres) terméket, és utána hiába írtam nekik, és hiába egyeztettünk nem történt semmi. Több dolgot rendeltem, és ki is fizettem. De úgy ezen kívül még 3szor rendeltem előtte, és akkor semmi probléma nem volt.
2019. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Leéb Ferenc válasza:
100%

Sziasztok!

Mivel mindkettőt favorizálom azt mondanám:

- A Muziker figyeli a magyar üzletek árait, és a legolcsóbbhoz igazítja az övét is. (Így mindegy, hogy hol)

- A szállítás hajszálra ugyanolyan gyors.

Muziker-GLS, Hangszerdiszkont-DPD

- Viszont Muziker árúkínálatában megtévesztő infók is vannak. Pl.: "Úton van 10db" - Na ez azt jelenti konkrétan, hogy nincs! Ekkor azonnal vált Hangszerdiszkontra! (Győr)

- Egyformán megbízható boltok! Ha nincs az egyiknél, nézem a másikat. A szívem viszont kicsit a hazaihoz húz!

Azonnali telefonos kapcsolat! Ha szükséges, korrekció a tételen!

2019. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!