Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Muzikerben le szeretném...

Ha Muzikerben le szeretném vásárolni a klubpontjaimat, de amit szeretnék venni ahhoz nincs elég pontom, akkor azt pénzzel ki lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi :)

#zene #bolt #Muziker #klubbpont
2016. ápr. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe, hogy Muziker, bejön a honlapjuk, és a felső sorban megtalálod az INGYENESEN hívható telefonszámukat. Na, ha ezt megteszed, pillanatok alatt megtudod rá a választ.

Itt szerintem várhatsz jó sokáig, mert elég speciális kérdés, amire nem tud mindenki csak úgy csípőből válaszolni (én se, pedig zenél a gyerekem).

Sőt, lehet, hogy egyáltalán nem kapsz rá választ...

2016. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D kimaradt, a szövegemből, hogy ha FELHÍVOD őket, pillanatok alatt megtudod...stb.
2016. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi a választ. :)
2016. ápr. 8. 17:27
 4/4 Jóarc válasza:
Nem tudom beszéltél-e velük, de én már próbálkoztam ilyennel és az van, hogy nem kombózható készpénzzel a klubpont.
2016. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!