Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha hallgatok kpop-ot, de...

Gáz, ha hallgatok kpop-ot, de nem foglalkozom az énekesekkel? Engem csak a zene érdekel, a nevüket sem tudom.

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz, vagyis inkább ne foglalkozz vele, ha valaki szerint gáz. Én többször megkaptam, hogy divatból hallgatok egy csomó zenekart, mert nem tudom kívülről az egész életüket... Én a zene miatt hallgatok egy bandát, nem azért, mert milyen cuki a haja az énekesnek.
2019. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy csinálod, hogy nem tudod a nevüket? Azért a címet előadót csak látod, nem?
2019. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy csak a csapat nevét írják ki, külön a tagok nevét nem :D
2019. júl. 29. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem gáz.

Nekem van egy-két kedvenc bandám, nekik tudom a nevüket, meg pár infót az életükből, de ezen kívül még csomó bandát hallgatok, akiknek nem tudom a nevét, életkorát, vércsoportját, kedvenc alsógatyájának színét, stb... Hanem csak hallgatom és élvezem a zenéjüket. Vannak, akik kicsit túltolják a rajongást és azt hiszik, attól igazi rajongók, ha mindent tudnak róluk, de szerintem ez elég nagy hülyeség, ne törődj az ilyenekkel, ha esetleg beszólnak. A lényeg, hogy szereted a zenét.

2019. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
#4 ja, úgy már érthető, nyilván nem tudnod minden tag nevét fejből
2019. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*nem kell
2019. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lesz mit elfelejtened, ha egy egynyári banda eltűnik a süllyesztőben. Én valamikor zenész voltam, "kötelező" volt tudnom legalább azoknak a nevét, akiknek a számait játszottuk a discóban. De azon kívül semmit se voltam hajlandó megtanulni róluk.
2019. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Valakiatobbikozul02 válasza:
100%
Dehogy is gaz. En is ugy vagyok vele hogy halgatom a Gfriend-et(egy lany banda) es nem tudom a tagokat, szerintem teljesen normalis nincs kotelezonek kinyievanitva hogy meg kell tanulni A-tol Z-ig a tagokat ,eletkodrukat, csaladi hetteruket,stb.. :D
2019. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én néha a banda nevét se tudom, csak meghallom a számot egy AMV-ben és letöltöm, a kutyát nem érdekli, hogy hívják őket.
2019. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

te vagy a leegokosabb ember a világon! tényleg! addig jó amig nem foglalkozol az énekesekkel! mert qurvára be tud szippantani és akkor nagyon keserves tud lenni az életed mert szinte csak erről fog szolni hogy ki mikor melyik banda tagja melyik biasod mit csinált hogyan kivel!


komolyan!

2019. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!