Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Sose tanultam gitározni, de mindig is nagyon szerettem volna. Most lesz lehetőségem gitározni tanulni, de nem tudom milyen gitárt vegyek, azon kívül, hogy akusztikusat.

2019. júl. 30. 23:23
 1/10 anonim válasza:
27%

Mindenképpen valami olcsót. Arra figyelj hogy jó legyen a húrnyomás és ne legyen elcsúszva a nyak.


Egy akusztikus Ibanez jó vétel lehet

2019. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:
100%
@1: Miért vegyen mindenképpen olcsót? o.O
2019. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minimum 30k körül érdemes, ha már komolyan veszed, esetleg nézelődhetsz használtan, ha van valakid, aki le tudja ellenőrizni, jó-e.

Az akusztikusat úgy írod, hogy már eldöntötted, hogy fémhúros, vagy globálisan a "nem elektromos" értelmében?

2019. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát utána olvasam, hogy ki a különbség a klasszikus és az akusztikus között, és a leírtak alapán az akusztikus jobban vonz:)
2019. júl. 31. 18:01
 5/10 A kérdező kommentje:
*mi
2019. júl. 31. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja jó, csak nem tudtam, hogy tudod-e. :)

Ezek alapján a legtöbben az Ibanez "kezdő gitárszettjét" szokták ajánlani, azaz az Ibanez V50NJP-t szettben.

De nekem anno ez a videó is sokat segített, amikor már gondolatban ott tartottam, hogy hang és kinézet alaján válasszak: [link]

Én végül a Yamaha mellett döntöttem, de ez személyes ízlés kérdése, nagyjából egy kategóriába tartoznak mind, szerintem több, mint jók kezdéshez.

2019. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Waff ***** válasza:
77%
Azt az Ibanezt én nagyon nem ajánlom...sőt az Ibanezek akusztikusai (jóval felsőbb kategóriában) sem győztek meg. Egy jó kis Cort (pl AD810) kezdésnek jobb választás...
2019. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, mi volt a problémád az Ibanezzel? Csak kíváncsiság.
2019. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Waff ***** válasza:
A hangja. Rettentően színtelen a hangjuk. Egyszerűen nincs karaktere.
2019. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, egyelőre még nem döntöttem, de mindenképp szem előtt tartom a javaslataitokat.
2019. aug. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!