Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek 150000...

Milyen gitárt vegyek 150000 ft-ból?

Figyelt kérdés
Rock és metál zenét játszanék, ezért én arra gondoltam hogy esetleg les pault kéne vennem, találtam egy olyat hogy epiphone les paul standard szerintetek ez jó lenne, vagy nézzek másikat? Használtat semmiképp sem tudok venni mivel külföldön élek, muziker, thomann webshopból tudok rendelni. Köszi előre is a válaszokat. 17/F

2018. okt. 15. 00:28
 1/7 anonim válasza:
47%
És külföldön senki nem ad el semmit?
2018. okt. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A metálból hogy következik a Les Paul? Milyen zenéket pontosan (együttes, szám, szóló)?
2018. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Együttesek: guns n roses, ac/dc, green day, metallica, iron maiden.


Használtan azért nem lehet nézni mert kb minden csak Dublinba van, ami meg a mi megyénkbe van ott olyan áron akarják eladni amiből akár veszek egy újat, ami meg olcsó azt meg már megvették csak az írek nem foglalkoznak azzal hogy azt le is kéne venni, így lehetetlen megtalálni bármit is.

2018. okt. 15. 09:42
 4/7 anonim válasza:
Amiket leirtal az nem éppen metal es ha most akarsz kezdeni gitarozni ne vegyel ennyiert gitárt először is felesleges másodszor fogalmad sincs hogy akarod e majd csinalni rendesen vagy 1 het utan hagyod az egészet
2018. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább egy olcsóbb, de új gitárt javasolnék, nézegesd a Cort-okat. Mondjuk, ha nagyon Slash-fan vagy, akkor tényleg Les Paul, de nem ajánlom, hogy úgy vegyél gitárt használtan, hogy nem értesz hozzá.
2018. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Waff ***** válasza:
70%
Nyugodtan vedd meg azt az Epi Les Paul Standardot. Az általad felsorolt együttesek stílusához jó választás kezdőként.
2018. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor epiphone les paul standard lesz
2018. okt. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!