Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » TwentyOnePilots fanok - ki...

TwentyOnePilots fanok - ki hogyan talált rájuk/miért kezdte el hallgatni őket?

Figyelt kérdés

Remélem itt is találhatóak clikkiek, akik megosztanák velem a sztorijukat mert én egyszerűen IMÁDOM ezeket olvasni.

Itt az enyém ^^


Szóval én 2015-ben regisztráltam egy közösségi oldalra, és akkor még nagyon nem tudtam hogy működik a dolog és valahogy bekerültem egy top fancsoportba. Akkoriban jött ki a Blurryface album, és a csoport ugye tele volt ezekkel a posztokkal, nekem viszont fogalmam sem volt, hogy kik ők, szóval rájuk kerestem.

Youtubeon az első 3 számot amit kidobott meghallgattam (Stressed out, Heathens, Ride) és letöltöttem őket. Tovább nem foglalkoztam velük, annyira nem érdekelt a többi dal, elvoltam ezekkel (amúgy a Ride sokáig a kedvenc dalom volt, és mégsem néztem meg a többit, na mindeeegy)

Egyébként ilyenkor angolul sem nagyon tudtam, fogalmam sem volt miről énekelnek szimplán tetszett a dallamuk a daloknak, a lyricsnek meg brutál lusta voltam utánanézni.


2016-2017 körül a csoport újraéledt, megint sok poszt lett benne, én pedig mostmár jobban utánanéztem a srácoknak. Meghallgattam az összes zenéjüket, eddigre már magamra szedtem egy kis alap angolt, és pár szót kiértettem a szövegből. Ez felkeltette az érdeklődésemet, és megnéztem a lyricseket.

Teljesen rájuk függtem, beleszerettem a szövegekbe, a dallamokba, Tyler hangjába és persze Josh Dun-ba :)


Azóta imádom őket, ha nehezebb szakaszban van az életem kihúznak belőle, és egyfajta támaszként tekintek rájuk. Tyler hangja mindig megnyugtat és segít.


Szóval ja, így kb ez az én top sztorim. Nem túl különleges vagy mittudomén, de a sors keze volt, hogy én akkor bekeveredtem abba a csoportba.

Februárban hallhattam őket élőben, ez életem egyik legjobb élménye, és szerencsére a Szigetre is megyek, amit úristen, nagyon nagyon várok!!


Köszönöm ha valaki elolvasta mondjuk úgy, hogy amúgy nem is ismeri a bandát. (bár nem hiszem de hátha valakinek nincs jobb dolga:D)

Remélem valaki idetalál majd, és leírja a sztoriját mert tényyleg nagyon szeretek ilyeneket olvasni. (meg kínos lenne ha nem lenne semmi komment.... na mindegyxd)


Stay alive my frens |-/



2019. júl. 31. 11:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát hogy ne legyen kinós neked hogy nincs komment én el mondom!


Szóval dreezeren halgattam zenét és ott van ugye hogy flow meg slágerek meg ezek ráakartam nyomni a flow-ra de a slágerekre nyomtam és lenyomtam a lejátszást a elkezdett menni a stressed out aztán végighalgattam és rohadtul tetszett és ezek után tök sokat halgattam öket!!

(Bocs ha nagyon részletes vagy béna volt a szori)

2019. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%

húú hát az enyém is érdekes sztori:D

régóta tudtam róluk (persze stressed out, ride, heathens - amikor ezek népszerűek lettek éjjel-nappal hallgattam őket), de ami érdekes hogy valahogy vegyítve hallgattam a kevésbé ismertebb számaikat is (fogalmam sincs azokat hogy találtam meg). a trapdoor, message man, not today mind mind egyike azoknak, amiket már régóta szerettem

szóval így pár számot hallgattam tőlük már egy jópár éve, de soha nem szántam rá magam hogy tényleg a banda után nézzek – talán ezt mondanám életem egyik legnagyobb hibájának.

na de visszatérve, tavaly júliusban mikor kijött a jumpsuit és a nico and the niners, valamelyik ismerősöm kirakta insta sztoriba hogy "úristen visszatértek". én eleve nem tudtam akkor még hogy hova tűntek(? xddd) de ismerős banda lévén meghallgattam a két számot mert miért ne?

I M Á D T A M

szóval ja, utána mélylejtő és valahogy elértünk idáig, hogy nem tudnám elképzelni az életem nélkülük.

bocsánat a fogalmazásomért, kb annyira lehet értelmes mint egy másodikosé!! a lényeg hogy szeretem-imádom őket és nagyon hálás vagyok azért hogy léteznek, azért hogy hallgathatom őket, és azért hogy láthattam őket.

<3 |-/

2019. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem a legérdekesebb a sztorim de ha már itt vagyok leírom😀😄


2015 nyarán Olaszba mentünk egy mini busszal. Kilencen mentünk. Az út 10 óra volt és hát ha csöndben megyünk végig eléggé unalmas lett volna. Így hát nővérkém kitalálta hogy írjuk össze a 10 kedvenc zenénket, ő letölti és azokat fogjuk hallgatni. Én letöltöttem az akkori kedvenceimet.


Aztán mikor elindultunk jöttek sorba a zenék. És volt egy lány a kocsiban aki szinte csak Twenty One Pilots dalokat írt fel. (Nem nagyon voltak oda a számokért a többiek) Én nem igazán figyeltem a dalokra inkább beszélgettem és videókat, képeket csináltam a tájról. Szóval sajnos nem hallottam a zenéket😕


Mikor hazaértünk a nyaralásról gondoltam átnézem a videókat, képeket amiket az út során csináltam. És az egyik kocsis videózásom alatt a Ride ment. Felfigyeltem a zenére és nagyon megtettszett. A címét elkértem a lánytól majd arra jöttem rá hogy nem csak egy jó zenéjük van. Hanem az összes számuk az!🤩


Elkezdtem őket rendszeresen hallgatni és egy fél év után már mindent tudtam a bandáról és kb az összes zenéjüket ismertem♥️♥️ És idén nyáron végre láthattam is őket élőben🥰🥰

2019. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilpumpfan02 válasza:
71%

Kb 2 éve ismerem őket, akkor ugye csak a Heathens, Stressed out, meg a Ride.

Tavaly decemberben kemény időszakon mentem át lelkileg, elkezdtem Azahriah (Paul Street, a videós) zenéi közt bányászni, és ott megtaláltam a Just like yesterday, Drown, és a Chlorine covert. Utánanéztem a duónak, és akkor beugrottak a két évvel ezelőtti emlékeim. Akkor szépen elkezdtem őket hallgatni, és annak ellenére, hogy továbbra is bullyzva voltam, elkezdtem jobban lenni mentálisan, míg végül szinte kimásztam a gödörből.


Off téma, de a Trapdoor és a Message man a kedvenc zeném a srácoktól, még mindig nagyon magaménak tudom érezni.

2019. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!