Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sziget Fesztivál előtt italt...

F Ed kérdése:

Sziget Fesztivál előtt italt eldugni/elásni jó ötlet?

Figyelt kérdés

6 nap múlva kezdődik a fesztivál, még nem voltam, most egy napra kinézünk párommal, de mi ilyenkor fröccsöt meg kis házipálinkát szeretünk inni. Odabent egy vagyon az ital, ezért gondoltam, kimegyek és eldugom valami bokorba, esetleg vízparton kő alá, vagy esetleg elásom :D

Szerintem a Fesztivál előtti hétvégén egyáltalán még belehet menni a szigetre vagy már az előkészületek miatt le van zárva?


Előre is köszi!



2019. aug. 1. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szigettel egyidős trükk, biztos fel vannak készülve rá. Az elásás értelmetlen, mert ha pont oda építenek rá színpadot, járólapot, vagy valaki sátrat, akkor cseszheted. Vagy nem tudod elérni, vagy valakit megajándékoztál vele. Ha eldugod és megtalálják, szintén.
2019. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elő kell venni a jó öreg csempészladikokat.
2019. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, nulladik nap előtt folyamatosan nyitva áll a piát elásni szándékozó játékosok számára.
2019. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!