Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 évesen el...

Szerintetek 16 évesen el merjek menni egy 4 napos fesztiválra?

Figyelt kérdés
3 barátnőmmel és az egyiknek az apukájával mennénk, csak attól félek, kirabolnak vagy bántanak meg még pár ilyen parám van. mivel még nem voltam fesztiválon így semmi tapasztalatom nincsen szóval ötleteket, gondolatokat és segítő dolgokat is várok :D

2014. febr. 9. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért van Ennyi előítéleted? Aggódhatsz, de ne ezek miatt, hanem inkább h elfogy a pénz a pijára vagy ilyesmi :D Jó lesz, csak nm kéne oda az a fater mert nem engedne el eléggé szerintem
2014. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aggódó típus vagyok az a gáz :D, a +1 fő meg nem zavarna mert őt ismerve hajnal háromig a közelünkbe se fog jönni, hanem hagy minket bulizni :D

egy ilyen koncertre amúgy átlagosan hány forintot kéne vinni ?

2014. febr. 9. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszitek a jegyet, a piját meg viszitek mert ott nagyon drága. A buli előtt isztok, közben jól érzitek magatokat. Milyen típusú?
2014. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Debreceni Campus, mert az nem olyan nyüzsgős állítólag, szerinted egy napra mennyi a minimum költőpénz ?
2014. febr. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!