Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene ez? Ilyen technós....

Melyik zene ez? Ilyen technós. Így hangzik kábé. Puvütty Puvürirüru.

Figyelt kérdés

Olyan hangulata van, mintha ilyen buborékok így kavarognának, mint a lávalámpában, de gyorsabban. Ilyenre tudok asszociálni róla, hogy ilyen elnyújtott, 'megnyúlt kör' alakú átlátszó buborékok, mintha kavarognának egy színtelen, vagy ilyen halvány szürkésbarna térben. Kicsi ének is van benne, de messze volt a rádió, amiből hallottam, de szerintem nő volt, de amúgy csak nagyon kevés ének van benne. Nincs okostelóm.

Vagy kuvikknak is mondhatnám akár, arra is hasonlít, de szerintem a "puvüttyhöz" van a legközelebb. Kicsit olyan is, mintha számítógépen különféle gombokat nyomogatnának , és annak is lehetne akár olyan a hangja, szóval tehát ilyen "billentyűzethang". De nem amikor lenyomod, hanem például telónak, ha nem kapcsolod ki a billentyűzethangját, akkor így "csipog". Kicsit ilyen "pittyegések", ilyen "pity-putty" -hangok.


Vagy még ehhez is hasonlít, de inkább, amit fölül írtam , de még erről is lehetséges, hogy beugrik valakinek. "Puvütty Purürirüru"


A kérdés teljesen komoly. Egy létező számról van szó, és nem tudom a címét.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2019. aug. 11. 16:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mégegyszer, aki próbált segíteni!! :)
2019. okt. 28. 21:33
 12/23 kkskjhaiduf válasza:
2020. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Már közbe meglett, ez az:


Billie Eilish- Bud guy


De köszi a választ. :)

2020. jan. 28. 16:33
 14/23 anonim válasza:
96%
Aztaqrwa😂😂😂😂😂
2020. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 kkskjhaiduf válasza:
100%
hát ez közel sem technós :D
2020. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
deee, egy picit azér'. :)
2020. jan. 31. 22:55
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=ebjXsc0UjdQ

Todd Terje - Inspector Norse ?

2020. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17-es, köszönöm neked is, de már megvan . :)


Billie Eilish - Bud Guy :)

2020. febr. 2. 17:01
 19/23 anonim válasza:
100%
Kérdező. Nem BUD GUY hanem BAD GUY :)
2020. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De valahol u-val volt komolyan mondom mind a kettő. :)

Én arra gondolok, hogy talán szlengeztek, és akkor azért lett bud, vagy hogy pl ilyen vidékies, mert lehet, hogy valamelyik tájszólásban Bád-nak mondják a "Bed"-et :) Hogy pl ez ilyen "menő" dolog, hogy aki feltöltötte , tojik a helyesírásra; de mintha szóval az officialnak is eredetileg "bud" lett volna írva, de mindegy. :) Mind a kettőre kihozza a kereső, szóval mindegy; de azér' köszi a hozzászólásodat. :)

2020. febr. 20. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!