Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma már nem lenne pénz abban,...

Ma már nem lenne pénz abban, hogy egy zenészt igazi zenei tehetségnek adjanak el?

Figyelt kérdés
Néhány kérdésnél szóba került, hogy a mai zeneiparban a popsztárokban van pénz, és hogy sok az igénytelen zene. Vannak szerintem nagy tehetségek is, de szerintem nincsenek annyira a mainstreamben. Van egy csomó tehetséges énekes, aki szerintem igénytelen dalokat énekel, és sokak szerint ez azért van, mert ebben van a pénz. De miért nem lehet ma pénzt csinálni abból, hogy egy igazán tehetséges énekest amolyan énekeslegendává tesznek, mint régebbi korokban? Tényleg nem lehetne felfuttatni valakit nagyon, a mainstreamben, igényes dalokkal, jó énekléssel, hangszeres tudással?

2019. aug. 12. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen más a piac, mint a régebbi korokban.Régen a zenetanulás kiváltság volt, ma nagyon sok tehetséges előadó van. Gondolj bele, 30 éve egy márkás elektromos gitár ára 4-5 havi fizetés volt, ma egy komoly, koncertképes gitárt megkapsz 3-400 ezerért.

Nincs akkora piac, amire egyetlen legendát ki lehetne termelni a sok tehetség közül. Ha megnézed, egy kifutott tehetségkutatós zenész is elkér egy alig egyórás fellépésért 150-200Ezer forintot. Miért törekednének igényességre, amikor ezzel is elvannak?

2019. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!