Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A pénz megöli az igazi rappet?

A pénz megöli az igazi rappet?

Figyelt kérdés
Mert vannak akik szerint az egyik utolsó igazi rapper Eminem és a régi nagyok mint 2Pac és a többiek már meghaltak és azóta nem jött senki igazán nagy rapper. az ily lil' wayne flo rida meg ezek csak a pénzért csinálják már vagy vannak még igazi rapperek?
2012. márc. 24. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai hip hop nagyon felhígult, nekem sem tetszenek ezek. Sok képmutató majom, de pl Lil Wayne régebbi számait ha meghallgatod(még flo rida meg pitbull meg t pain meg a többi gyökér előtt), teljesen más, nekem nagyon tetszik, főleg az egyedi hangja miatt.


Ezek a lil wayne feat snoop dogg feat wiz khalifa feat t pain feat eminem számok már csak a pénzre mennek, semmi mondanivaló egyikben sem sajnos.


Tényleg haldoklik a rap, de sajnos ez nem csak az előadók hibája, hanem a producereké. Egyszerűen ezt lehet eladni az agyatlan dzsörzi sóron felnőtt tömegeknek.

2012. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Eléggé elpoposodott az egész.

Akikben még reménykedek, azok DMX és Xzibit, bár X már egy ideje nem jött új albummal. Meg még Nas, de ő nem tudom, hogy él-e?

2012. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 slimshady91 válasza:
4%
Eminem mindenidök legjobb rappere.... ennyi...
2012. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Haldoklik?már nincs is.

Amióta Tupac meghalt nincs igazi gangsta rap...Jó jó snoopy meg Dre azért nem volt rossz,de Dre visszalépett,Snoopnak már köze nincs a raphez,Xzibit nem ad ki zenét,DMX?róla mostanában nem is hallok,Nas,MC Ren,The Game senki nem tudja,hogy hova lettek.

Amikor még Tupac köztünk földi halandók között lehetett,akkor a rapnak volt mondanivalója,ennek a mai HipHop szörnyűségnek köze nincs hozzá...

2012. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy meg:nas,dmx,xzibit még ebben az évben tervez új albumot.nas már ki is adott 3 rövid de elég jó számot a life is good albumáról,dmx is egyet már ki adott,xzibit pedig még 2010-ben kiadott 2 számot a napalm albumáról.
2012. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
91%
Nem a pénz, hanem 2Pac halála ölte meg az igazi rappet.
2012. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Xzibit most fog kiadni egy új albumot szeptemberben Napalm címmel .

Szerintem még aki próbálja tartani az Old School stílust az Ice Cube .


Lil' Wayne-nek köze nincs a rap-hez , sőt még Flo Rida sem sokat konyít hozzá

2012. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
előző:flo rida kb annyire rapper mint pitbull ergó semennyire :D mind2 csak beáll sztárok mellé és annyi mint pl egy igazi rapper mint dr dre nem hiszem h beállna olyan popdívákhoz mint jennifer lopez justin bieber madonna és még kitudja mennyi ilyen sztárocska van.bár az szégyen h ludacris és busta rhymes is dolgozott már együtt bieberrel és nagyon remélem h pl 50 cent nem fog vele bár már kitudja az is mit csinál :D na de az ő zenéjének sztem sose volt és sose lesz semmi mondanivalója ő az a tipikus alak aki csak pénzért teszi.és még ezek közé való lil wayne,rick ross,diddy(aki ráadás mindig másolt és átdolgozott vmi dalt),drake,kanye west,jay z és még ezek az új befutott rapperek mint mgk french montana tyga stb.ők csak összedobnak egy szerintük fasza és menő szöveget mindössze pénzért. bár azt mondják h aki még talán mond is vmit a zenéjével az t.i. bár eben sem vok már biztos,de abban igen h anno 2pac nem hiszem h pénzért csinálta volna sőt sok rapperhez írt disst is.de ettől eltérve sztem jó zenéket csinálnak bár 50 cent már rég eltűnt és nem vmi jó az a pár új száma sem bár remélem h a novemberi új albumát nem cseszi el mint a 2009-est
2012. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző : teljes mértékben igazad van !

A mostani "előadók" soha nem fognak tudni olyan színvonalat létrehozni a rap műfajban , mint anna pl az N.W.A. vagy a Wu-Tang , vagy akármelyik Olkd School rapper .

Peac pacsi

2012. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

js és még annyi (előző vagyok) remélem hogy 50 Cent nem süllyed addig hogy egy meleggel dog össze egy számot .

Én szeretem Fiftyt rajta nőttem fel , habár West Side-os vagyok :)

2012. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!