Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véglegesen hanyatlik a zene?

Véglegesen hanyatlik a zene?

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a nagy mainstream fan, de azért a 2000-es években, 2010-es évek elején még a popzenének is volt egyénisége. Ma viszont már siralmas a helyzet, semmi új nem történik, ugyanarra a house vagy trap alapra épül minden. Szinte légszomjam lesz, ha bekapcsolom a rádiót. Megírták már az összes jó számot? Kéne egy kis vérfrissítés, mert egy nagy nulla az egész, semmi változatosság. Tébyleg kifogyott a világ az ötletekből?

2019. aug. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírom a mainstream zenét, de szerencsére van élet ezen túl is. Olyan előadókat hallgatok akik szívből zenélnek és akár feldolgozást, akár saját zenét játszanak, teljesen más lesz az élmény. Szombaton voltam egy ilyen előadó koncertjén, tizen voltunk, közülük ketten (velem együtt) miatta. De sokkal jobban éreztem magam mint egy arénakoncerten. Na meg az ő zenéjük sajátossága, hogy soha nem fog kétszer pontosan ugyan úgy szólni. Te is felfedezheted őket, ha nyitott füllel járod a várost.
2019. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem belinkeltem ide is valamelyik kisregényemet arról, hogy miért hülyeség olyat kijelenteni, hogy a zene, mint műnem hanyatlik, de így, hogy konkrétan azt mondod, hogy a jelen évtized elejéről még úgy érzed, hogy rendben volt, viszont a mostani állapotnak már tartasz a véglegességétől, túl értelmetlenné teszi a kérdést ahhoz, hogy úgy istenigaziból releváns legyen erre az általános mondókám. Várj még pár évet, és a most végeláthatatlanul ismétlődőnek tűnő trendeket le fogja váltani valami egészen más...
2019. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert ez már nem zene, csak üzlet. Alapjaitól fog újrakezdődni, nem feltétlen ugyan olyan lesz, de majd megint zene. 300 évnek saccolom.
2019. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, a rock halott. A jazzben-Szakcsi szerint-már mindent eljátszottak. Örülök, hogy a techno-korszakot valahogy túléltem. Most az énekes zene legalja, a rap járja haláltáncát. Szerintem a jövőben visszanyúlnak a 80-as évek szintipopjához, az FM hangzáshoz,és/vagy egyéb cover irányzat veszi át a jól bejáratott verklit, ami most megy.
2019. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan ezeket a nagyképű egoista divatmajmokat nyomják a rádiók. Elektronikus zene minden mennyiségben, a hangerő felnyomva dinamika nulla, zene és szöveg borzalom. És díjakat nyernek, igen mert a mai fiatalság nagy részének ez kell.
2021. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!