Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak akik még hallgatnak...

Vannak akik még hallgatnak jelenleg Eddát, Máté Pétert és KFT-t fiatalon? 25F

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 21:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen, ha 33 évesen fiatalnak szàmítok.
2019. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiatalnak én azt mondom!
2019. aug. 13. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kft-t igen (most épp az Éjjeli Lepkéket fedeztem fel újra).
2019. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha épp olyan kedvem van, szoktam tőlük hallgatni.
2019. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordul. Máté Pétert mondjuk csak a Retro Rádión, de Eddát magamtól is ha úgy van kedvem, a KFT-t meg az egyik legviccesebb, legszórakoztatóbb zenekarnak gondolom (kb. mint az Irigy Hónaljmirigyet), rengetegszer hallgatok tőlük csak úgy valamit, mindig jobb kedvem lesz.

De ezeken kívül is rengeteg régi, 70-es, 80-as magyar zenét hallgatok, Bikini, Demjén Ferenc, LGT, Korál, Neoton, Dés László stb.

23F

2019. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Magyar zene a '60-as évektől... legjobb, azok még igazi zenék voltak.


Szécsi Pál, Koós János, Aradszky, Illés, Omega, Neoton, Máté Péter, Cserháti stb. és a mai napig a legjobb; Kovács Kati.


25N

2019. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és én is. Ő 36, én 32. A gyerekeinknek is sokszor kapcsolunk a youtube-on ebből a korszakból származó zenéket, hogy szokják. XD
2019. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény KFT-t és Máte Pétert ne húzd már le azzal, hogy közöttük említed az Eddát. Édes istenem. A KFT rendkívüli magyar new wave csoda, Máté Péter zeneszerzői és énekesi tehetségét nem lehet elvitatni....az Edda...az Edda meg...inkább nem mondok semmit. :'D

20/l

2019. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Juj, azért a KFT és az Irigyhónaljmirigy párhuzamba helyezése is elég fájdalmasan tajékozatlan megszólalás volt, #5. Ezt csak most láttam, de muszáj volt megemlítenem, szori. (A tisztán látás érdekében) Lényegében egy kategóriába helyezted az egyik leginvenciózusabb minőségi magyar együttest, pár bohóccal, akik létező számokat parodizálnak ki. Ezzel nem azt mondom, hogy a Hónaljmirigy nem tud vicces lenni, csak teljesen más kategória. Ha már mindenképp Laár kell hogy legyen a célpont, még mindig közelebb állnánk a valósaghoz, ha a L'art pour l'art-hoz hasonlitanád a Honaljmirigyet, de még ez sem teljesen százas.
2019. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!