Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Goa/psytrance emberkek hova...

Goa/psytrance emberkek hova es milyen surun jartok?

Figyelt kérdés
Milyen korosztaly vagytok? Ez egy eletstilus is nektek? Meseljetek :)) minden erdekel! :)

2019. aug. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először elmész egy gyönyörűen díszített kis terembe, ahol rájössz pár óra múlva, hogy ez a zene egyszerűen csodálatos a sok-sok emberrel aki körülötted mosolyog és táncol. Csöndesebb részein a partinak bárkivel bármiről elbeszélgethetsz, első témád valószínű a most vagyok itt először és... majd pár óra múlva a végeztével én mindig egy olyan érzést kapok, hogy ez volt életem legjobb pillanata, fizikailag fáradtan, mentálisan tele energiával távozok. Egyszer csak azon kaptam, hogy az életem elengedhetetlen része és minden próbálkozás hiába, sosem tudom annyira jól érezni magam szórakozóhelyeken, ahol rnb, dnb stb szól, mint a dark terembe:D

Együtt bulizik 18-tól 60 körülig mindenki, biztosan megtalálod a saját korosztályod.

Életstílus alatt nem tudom mit érthetünk pontosan, ami nálam először nagyot változott, hogy a nappali, hálószoba és a wc szép dekot kapott, mely mellett egy élvezhető hangteknika is bekerült. Lassan lecserélődött a ruhatáram (minden ilyen márkajelzéses cumo..) színesebb lettem picit azt ennyi, na meg a zenelista:D

Óriási változást hozott az életembe, de ez nem a goanak köszönhető szerintem, csak az idő múlásával egyhuzamban mindenki változásokon megy keresztül..

lényeg a lényeg, egyszer mindenképp látogass el valamelyikre.

facebook vagy instagrammod van? "goa.hu" ;)

2019. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazi goaparty az a termeszetben van, nem egy kisteremben. Persze ott is lehet jo, de a feeling akkor sem ugyanaz :D
2019. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én már ritkán járok. de szerintem is nyáron kint az igazi. azért bent is ok, de elég más kint a napon táncolni mint egy sötét lukban.


nekem amúgy valahogy eleve az életstílustól jött a goa.

2019. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is az open air adja igazán!!!
2019. dec. 25. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!